Задати питання

Монтаж
Інженерних систем та комунікацій - опалення та теплої підлоги, водопостачання, очищення води, каналізації, вентиляції та кондиціонування

Проектування
Систем опалення та теплої підлоги, водопостачання та очистки води, каналізації, вентиляції та кондиціонування

Сервісне обслуговування
Технічне обслуговування внутрішніх інженерних систем Вашого дому, що виконується сертифікованими спеціалістами

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Наші інженери до Ваших послуг

Задати питання

Про компанію

Компанія Інсталсис працює на ринку інженерії з 2007 року та має великий досвід в проектування, монтажу та сервісному обслуговуванні інженерних систем самої різної складності: від простих до самих передових технічних розробок.

Докладніше

Інженерні системи під ключ від Інсталсіс - запорука грамотного проекту та його швидкої реалізації

Високий рівень комфорту проживання можливий сьогодні і в квартирах, і в приватному секторі. В першу чергу комфорт залежить від грамотно спроектованих інженерних систем, тісно взаємопов'язаних одна з одною. Найвищий рівень комфорту й найбільш швидкий результат можливі лише при комплексному підході до вирішення питання облаштування всіх комунікацій. Інженерні системи під ключ - ось рішення, здатне заощадити не тільки Ваші час і гроші, але і Ваші нервові клітини!

Зупинившись на комплексному підході та віддавши перевагу роботі з однією компанією-підрядником, Ви неодмінно отримуєте низку переваг, а саме:

 • Працюючи з одним підрядником Ви, перш за все, істотно економите час, адже шукати самому фахівців різного профілю не доведеться;
 • Ви уникнете не тільки витрат часу, але і можливих недоробок через неузгоджені дії різних підрядних організацій;
 • Комплексний підхід дуже важливий при проектуванні, адже кожна з систем - це складний комплекс обладнання, і всі вони пов'язані між собою;
 • Налагоджений механізм співпраці між проектувальниками і монтажниками дозволяє скоротити терміни робіт;
 • Гарантоване сервісне обслуговування слугує запорукою того, що роботи будуть проведені на найвищому рівні - кому цікаво свідомо робити помилки, які самим же доведеться і виправляти?

Чому варто довірити інженерні системи під ключ саме нам?

Компанія Інсталсис займається створенням та реалізацією інженерних систем і комунікацій з 2007 року. За цей час нами напрацьований значний багаж теоретичних знань, підкріплених практичним досвідом. Але це зовсім не означає, що ми робимо все «по-старому» - наші фахівці постійно вдосконалюються, цікавляться нововведеннями в своїх сферах, використовують в роботі передові технології та останні розробки.

Фірма Instalsis має всі необхідні ліцензії та дозволи на здійснення проектування, монтажу та сервісного обслуговування всіх існуючих внутрішніх комунікацій:

 • опалювальних систем (котельні на будь-яких видах енергії, електроопалення, радіаторне опалення, акумулятори тепла і холоду, системи «тепла підлога»);
 • систем водопостачання, водовідведення та каналізації - всі ці роботи та монтаж опалення ведуться паралельно;
 • систем очищення води (водопідготовче та фільтруюче обладнання);
 • систем кондиціонування та вентиляції.

Крім того, за бажанням замовника ми забезпечуємо повну автоматизацію всіх змонтованих нами комунікацій.

«Компетентність, надійність, якість» - ось три основні кити нашої роботи. Це означає, що ми:

 • Гарантуємо індивідуальний підхід в будь якому конкретному випадку;
 • Поставляємо високоякісне обладнання та матеріали кращих європейських і вітчизняних виробників, багаторічне партнерське співробітництво з якими дозволяє нам запропонувати Вам ексклюзивні ціни, і в підсумку Ви отримуєте інженерні системи під ключ, вартість яких цілком виправдана якістю;
 • Не змінюємо вартість в процесі робіт і не виходимо за межі затвердженого бюджету;
 • Забезпечуємо сервісне обслуговування 7 днів на тиждень та 24 години на добу;
 • Не обіцяємо нездійсненного і робимо все, що обіцяємо;
 • Нам довіряють - рахунок успішно реалізованих нами проектів в заміських будинках і котеджах, багатоквартирних будинках і окремих квартирах, офісах і виробничих приміщеннях, ресторанах і оздоровчих центрах пішов на тисячі.

Якщо Ви знайдете компанію, яка пропонує інженерні системи під ключ, вартість у Києві та Київській області у якій виявиться нижчою за запропоновану нами, ми готові обговорити це і прийняти компромісне рішення.

Довіртеся компанії Інсталсис - і Ви отримаєте інженерні системи під ключ в Києві та Київській області кращої якості в найкращий термін!