Задати питання

Розрахунок і проєктування електричної теплої підлоги

не дивно, що популярність систем «тепла підлога» стрімко набирає обороти, особливо при зведенні новобудов. Саме тепла підлога дарує нам невідомий раніше рівень комфорту та затишку. Ось чому послуга «електрична тепла підлога під ключ» стає все більш затребувана на ринку теплотехніки.

Компанія Інсталсіс вже не один рік надає цю послугу своїм клієнтам, і якість виконаних робіт завжди на висоті. Що означає «тепла підлога під ключ»? Це означає, що ми візьмемо на себе усі роботи по обладнанню системи, від проекту - до гарантійного обслуговування. Все, що потрібно від Вас после прийняття рішення обладнати в своєму будинку електричну теплу підлогу, – просто довіритись нам!

Варто сказать, що тут немає етапів більш або менш важливих. І проектування, і монтаж, і запуск системи, і її обслуговування – процеси, від яких залежить подальше успішне функціонування системи. І все ж розрахунок електричної теплої підлоги – самий перший із етапів, і недооцінити його неможливо. Саме про розрахунок і проектування теплої підлоги ми і поговоримо.

В пошуках інформації як правильно розрахувати теплу підлогу електричну, Ви знайдете багато порад, які доповнюються онлайн-калькуляторами для розрахунку потужності обладнання. І все же ці розрахунки будуть приблизними. Тільки спеціаліст-теплотехнік зможе зробити розрахунок і скласти проект теплої підлоги з урахування абсолютно всіх факторів, які впливають на роботу майбутньої системи. Розрахунок теплої підлоги електричної – те, на чому не слід економити, адже Ви встановлюєте її не на рік і не на два.

Ціна проекту електричної теплої підлоги

Площа Вартість
до 100 кв. м 3000 грн
від 100 до 500 кв. м 5000 грн
від 500 до 1000 кв. м 7000 грн

Якщо виконати монтаж системи без проекту, понадіявшись на те, що спеціалісти-монтажники знають, що роблять, Ви ризикуєте в подальшому стикнутись з такими наслідками:

  • в одних приміщеннях буде надто жарко, в других – холодно;
  • при перепадах зовнішньої температури складно досягнути стабільної комфортної температури всередині;
  • на різних ділянках поверхні підлоги одного приміщення або в різних приміщеннях можлива помітна різниця температур;
  • система зовсім не працює.

Уникнути цих неприємностей і допоможе грамотне проектування, виконане спеціалістами. Проект зі схемами і розрахунками стане керівництвом для монтажників. В ідеалі, і проектувальники, і монтажники повинні бути з однієї організації, тоді між ними не виникає жодних неузгодженостей і протиріч.

Отже, ми переконали Вас в необхідності професіонального проектування, але Ви все ж хочете знати, як розрахувати теплу підлогу електричну, так як звикли вникати у всі питання по облаштуванню Вашого будинку? Спеціалісти компанії Інсталсіс обговорять з Вами всі свої дії і поетапно, із зазначенням термінів, оговорять строки робіт.

Проектування електричної теплої підлоги включає в себе такі етапи:

  • Складання теплових карт приміщень для визначення рівня тепловтрат. Якщо виявиться, що тепловтрати складають більше 100 Ватт на 1 м² площі, облаштування теплої підлоги буде недоцільним і невигідним економічно. В цьому випадку наші спеціалісти дадуть Вам практичні рекомендації по утепленню житла, і приступлять до проектування тільки після їх виконання.
  • Різні приміщення мають свої норми теплової потужності:
 Тип приміщення   Необхідна теплова потужність, Вт/ м²
Житлові кімнати, кухня (1 поверх)      140-150
Житлові кімнати (2 поверх і вище)      125-130
Вітальня, коридор      110-120
Ванна кімната і санвузол      130-140
Лоджія, балкон, веранда      170-180
Приміщення, для яких тепла підлога буде єдиним джерелом опалення      180

Звичайно, ці значення дуже усереднені і даються для типових приміщень, і тільки досвідчені проектувальники зможуть виконати розрахунки для кожного приміщення із урахуванням усіх його особливостей і нюансів.

  • Наступним етапом буде вибір нагрівального елемента: електричний кабель, нагрівальний мат або плівка.
  • Далі буде виконаний підбір і розрахунок теплоізоляції і матеріалу покриття.
  • Фінальним етапом стануть рекомендації по вибору терморегулятора і датчиків температур.

Довірте нам розрахунок електричної теплої підлоги Київ, Київська область – і Вам не знадобиться переживати ані про ефективність майбутньої системи, ані про закупку матеріалів і комплектуючих, ані про якісний монтаж теплої підлоги. З компанією Інсталсіс Ваш комфорт і затишок буде в надійних руках!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!