Задати питання

Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Максимально зберегти простір, отримати унікальний інтер'єр і, при цьому, ефективно обігріти приміщення допоможе обігрівач, яких прихований у підлогу. До такого способу опалення приходять все більше споживачів. Особливо виручає монтаж внутрішньопідлогових конвекторів в сучасних приміщеннях з вікнами «в підлогу», там, де установка радіаторів опалення (класичний варіант під вікном) - абсолютно недоречний.

Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів – особливості установки

Установити обігрівач у підлогу - задача непроста. Якісне виконання цих робіт дилетантам не під силу. Посудіть самі. Щоб встановити конвектор в підлогу, виконується цілий комплекс підготовчих і монтажних заходів:

 • вивчення можливості установки;
 • підбір виробу по габаритам і тепловій потужності;
 • тестування електромережі на предмет здатності витримати задані навантаження (при установці електричної моделі приладу);
 • виготовлення ніші в підлозі (процес трудомісткий, який потребує знань особливостей матеріалу перекриттів і наявності спецінструменту);
 • підведення живлення (виготовлення штроб, грамотна прокладка кабелів, правильне і безпечне підключення до мережі);
 • прокладка трубопроводів системи опалення (якщо конвектор водяного типу);
 • установка обладнання з урахуванням передбачуваного рівня фінішних підлогових покриттів;
 • підключення обігрівача і тестування його експлуатаційних показників.

І це лише основні етапи, не кажучи про нюанси, котрих безліч. Зрозуміло, що не кожен майстер зможе якісно виконати таку роботу.

Наші чесні розцінки на монтажні роботи!!!

Вид робіт Од. вим. Ціна, грн.
1 Установка і підключення конвектору (без автоматики) шт. 1 199
2 Прокладка труб Ø16-20 мм (PEX, металопластик, PPR) м. п. 29
3 Прокладка труб Ø25-32 (PEX, металопластик, PPR) м. п. 39
4 Прокладка труб Ø40-50 (PEX, металопластик, PPR) м. п. 59


Багатократно ускладнюється задача, якщо монтаж внутрішньопідлогових конвекторів потрібно виконувати в приміщенні з готовим оздобленням. Тут навіть самим досвідченим спеціалістам приходиться "ломати" голову, приймаючи рішення, як оптимізувати установку обігрівача з тим, щоб мінімально зіпсувати існуюче оздоблення.

Що впливає на вартість монтажу внутрішньопідлогового конвектору?

Природно, що споживача цікавить вартість монтажних робіт. У випадку установки обігрівача в підлогу однозначної відповіді ніхто не дасть, так як існують нюанси, які, в більшому або меншому ступені, впливають на формування кінцевої вартості послуг.

Однак, все таки існують критерії оцінки монтажних робіт, основні з яких такі:

 • габарити виробу (підготувати заглиблення під установку обігрівача - процес непростий);
 • матеріал основи підлоги, в якій потрібно виготовити нішу під установку обладнання;
 • спосіб прокладки і довжина електричного кабелю і (або) труб від системи водяного опалення.

Але не тільки вартість монтажу внутрішньопідлогового конвектору має значення. Набагато важливіше - сумлінний підрядник, котрий здатен не тільки виконати поставлену задачу, але і дать гарантію на монтаж опалення і на якість робіт, які були виконані. Знайти надійного виконавця іноді буває важко, адже на ринку послуг дуже багато фірм і бригад, які не виконують взятих зобов'язань.

Причина замовити в Інталсіс монтаж внутрішньопідлогового конвектора - ціна, і не тільки!

Шукаєте підрядника, котрому можна довірити монтажні роботи? Бажаєте, щоб якісно, з гарантією і недорого? Звертайтесь в Інталсіс, і Ваші побажання стануть дійсністю. Ми йдемо назустріч замовникам і вміємо запропонувати вигідні для них умови співробітництва. Серед наших переваг клієнти відзначають:

 • висока якість виконаних робіт;
 • виконання замовлення в узгоджені строки;
 • здатність домовлятись і йти на поступки.

Інженерні системи під ключ від компанії Інсталсіс виконуються на найвищому рівні, адже накопичений за 12 років досвід і знання - говорять самі за себе. Наші спеціалісти залюбки виконають монтаж внутрішньопідлогових конвекторів в Києві і Київській області швидко, якісно і за невеликі кошти. В якості бонусу - гарантійне обслуговування змонтованого обладнання. Звертайтесь, чекаємо  на Ваші заявки і питання через форму нижче!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!