Задати питання

Установка сушарки в Києві

Комфорт проживання в житловому приміщенні залежить не тільки від ультрасучасного дизайну і вдалою розстановки елементів інтер'єру. Головною причиною погіршення мікроклімату в будинку є підвищена вологість, особливо це стосується ванної. Через вогкості з'являється неприємний запах і грибок.

Один з найдієвіших і простих способів не допустити вологості - монтаж рушникосушки. Ці вироби можуть відрізнятися за типом, зовнішнім виглядом, розміром, особливостей монтажу. Установка сушарки у ванній може бути з боковим підключенням або з нижнім підключенням. Фахівці компанії Інсталсіс допоможуть вибрати відповідну модель і поставити сушарку в найкоротші терміни.

Різновиди сушарок:

 • електричні;
 • водяні;
 • комбіновані.

Установка водяної сушарки викноується з'єднанням з системою опалення або водопостачання гарячої води. Електричні працюють безпосередньо від електромережі, можуть мати нагрівальний кабель всередині, або є наповнені рідким теплоносієм і укомплектовані Теном. Комбіновані моделі працюють від гарячої води і від електромережі.

Ціна установки електричної сушарки в Києві може відрізнятися від водяного або комбінованого через особливості монтажу і використовуваних комплектуючих і матеріалів. Досвідчені фахівці компанії Instalsis зможуть повісити будь-який з відповідних вам приладів.

При замовленні послуги необхідно враховувати, що оплата буде розраховуватися на основі таких показників:

 • вартість приладу;
 • ціна за роботу, яка залежить від складності етапів установки;
  матеріалів, які знадобляться для монтажу.
 • Також на вартість впливає, чи відбувається заміна сушарки або установка зміївика в приватному будинку з нуля. Скільки коштує врізка або поміняти сушарки на нову? Ви можете дізнатися у нашого менеджера після уточнення всіх деталей монтажу.

Переваги співпраці з Інсталсіс

 1. Ми маємо великий досвід роботи - фірма займається монтажем та обслуговуванням систем опалення, водопостачання та кондиціонування з 2005 року.
 2. Установка сушарки в Києві буде проведена в найкоротші терміни.
 3. Ми гарантуємо використання якісних комплектуючих. З багатьма виробниками ми співпрацюємо безпосередньо, за рахунок чого ціна деталей (наприклад, поліпропіленових труб і фітингів) для наших клієнтів - завжди ринкова.
 4. Фахівці компанії Instalsis постійно підвищують свою кваліфікацію, завдяки чому установка змійовика будь-якого типу буде виконана швидко і професійно.
 5. Здійснюємо проектування, установку, сервіс різних інженерних систем багатоквартирних і приватних житлових будинків, офісів і виробничих об'єктів.
  Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте найчесніші розцінки за послуги і комплектуючі!
Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!