Задати питання

Монтаж теплої підлоги в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Тепла підлога в квартирі може встановлюватись в будь-яких кліматичних умовах. При зниженні температури на вулиці він забезпечить комфортні умови мікроклімату в приміщенні.
ДОКЛАДНІШЕ 


Вирішуючи питання підведення комунікацій до котеджу або приватного будинку, серйозно поставтеся до вибору системи опалення. Зверніть увагу на систему опалення приватного будинку з теплою підлогою.
ДОКЛАДНІШЕ


Інсталсіс – досвідчений і надійний підрядник, а монтаж водяної теплої підлоги – це наш коник! У нас за плечима квадратні кілометри покладених теплих підлог.
ДОКЛАДНІШЕ

Укладання електричних кабелів і матів під будь-яке підлогове покриття – швидко, якісно і без проблем!
ДОКЛАДНІШЕ

Ми досконало володіємо навичками з укладання всіх видів теплих підлог, в тому числі і плівкового інфрачервоного. Дотримуємося технологію «від А до Я».
ДОКЛАДНІШЕ

Компанія Інсталсіс здійснює монтаж теплої підлоги в Києві та Київській області більше 12 років. Ми виконуємо підготовку, укладання та підключення теплої підлоги, тобто це проекти «під ключ». Для наших клієнтів ціна на монтаж теплої підлоги є оптимальною, оскільки формується з урахуванням індивідуальних потреб і без «накруток», а проект теплої підлоги ми робимо абсолютно безкоштовно.

Монтаж теплої підлоги: передумови і етапи організації

Обігрів теплою підлогою відноситься до категорії енергозберігаючих технологій для побуту, в зв'язку з чим стає все популярнішим в світлі зростання цін на енергоносії. Проте, це далеко не єдина якість, завдяки якій систему підігріву підлогою люблять і цінують споживачі. Можемо вас запевнити, що тепла підлога в Києві - найпопулярніша система опалення. Іншими важливими перевагами є:

 • зона комфортної температури знаходиться біля підлоги (а не під стелею, як при радіаторному обігріві), що знижує загальні витрати на тепло;
 • підлога завжди тепла, а значить не варто боятися, що маленькі діти можуть застудитися, граючись на ній;
 • зовнішній вигляд стін «не псують» радіатори опалення і патрубки підведення, якими б компактними і витонченими вони не були;
 • абсолютна сумісність системи з будь-якими типами декоративного покриття;
 • простота регулювання температури, в тому числі по зонах;
 • безшумність в роботі;
 • надійність і довговічність.

Що стосується  етапів організації такого обігріву , до них відносяться:

 • вибір функціонального призначення системи (основний або допоміжний обігрів);
 • складання план-схеми розміщення меблів після ремонту (не рекомендується укладати елементи системи обігріву під меблі);
 • розрахунок вільної площі (на якій буде покладена тепла підлога);
 • тепловий розрахунок приміщення і визначення відповідної потужності підлоги;
 • вибір типу підлоги (водяна підлога або електричний кабель / мат / плівка);
 • теплоізоляція і первинна підготовка поверхні (за потреби);
 • укладання підлоги відповідно до схеми;
 • підключення і попередній тест системи;
 • організацію верхнього декоративного шару.

ВАЖЛИВО!  Якщо на систему підігріву підлогою покладається роль основного джерела опалення, перед підбором комплектуючих необхідно виконати тепловий розрахунок всіх приміщень з урахуванням тепловтрат через стіни, двері, вікна, підлогу і дах. В іншому випадку велика ймовірність того, що система не зможе якісно обігріти будинок взимку.

Види теплої підлоги

Популярність теплої підлоги в Києві настільки зростає, що виробники прагнуть здивувати своїх споживачів, випускаючи нові її види. Сьогодні доступні теплі водяна і електрична підлоги. Кожен варіант має свої переваги і відмінні риси. Будь-яка встановлена підлога у вашому будинку створить максимальний комфорт.

Основою роботи теплої водяної підлоги є циркуляція теплоносія (гарячої води) по трубах. Для приміщень великої площі всередині системи передбачений циркуляційний насос, який забезпечує швидке просування гарячої води по трубах. Варто відзначити головна перевага теплої підлоги - невисока вартість і дешевий теплоносій.

Кабельну електричну підлогу випускають двох видів: одножильну і двожильну. Одножильний кабель укладається так, щоб обидва кінці кабелю прийшли до термостату. Для двожильного кабелю таких вимог немає. Всередині кабелю проходить електричний провід, який прекрасно перетворює електричну енергію в теплову. Головною перевагою кабельного підлоги є довгий термін служби.

Плівкова електрична підлога  виконана зі спеціальної вуглецевої плівки, яка здатна виробляти інфрачервоні промені. Плівкова підлога унікальна. Вона поєднується з будь-яким декоративним оздобленням підлоги. При пошкодженні будь-якої частини плівкової підлоги, вона буде продовжувати працювати. Такої властивості не мають інші види.

Вибираючи систему теплої підлоги, завжди орієнтуйтеся на можливість установки даного виду опалення в вашому конкретному випадку. Наприклад, водяну підлогу в Києві в багатоквартирному будинку без спеціального дозволу не можна встановлювати, так як вона несе за собою значне зниження тиску теплоносія в трубах і його охолодження.

Будь-який вибір, зроблений вами, можна грамотно і якісно реалізувати разом з компанією Інсталсіс.

Монтаж теплої підлоги під плитку

Одним з поширених питань до нас є питання «Чи можлива установка теплої підлоги під плитку?» Наша відповідь - однозначне «Так». За умови дотримання технології під плитку може бути покладена тепла підлога в приватному будинку будь-якого типу. Де це застосовується?
Використання кахлю доцільно в передпокої, санвузлі, ванній кімнаті, на кухні, в басейні. Як правило, ці приміщення або повністю позбавлені обігріву, або опалюються слабо (крім кухні, зрозуміло). В цьому випадку підігрів підлоги є значним кроком назустріч комфорту, а естетика і економія на опаленні йдуть бонусом.

Монтаж теплої підлоги: ціна послуги

Якщо Ви хочете замовити монтаж теплої підлоги в Києві та Київській області, телефонуйте в компанію Інсталсіс. Звернувшись до нас, Ви отримуєте :

 • консультацію з питань, допомогу в підборі обладнання та фурнітури;
 • систему підігріву підлоги будь-якого рівня складності «з нуля під ключ» в будинку, квартирі, котеджі;
 • розрахунок, укладання та підключення теплої підлоги до існуючої системи опалення будь-якого типу;
 • гарантію на обладнання та роботи;
 • післягарантійне обслуговування і супровід.

А що стосується цін - телефонуйте, будемо домовлятися, адже ціна багато в чому залежить від того, що саме Вам потрібно: монтаж водяної теплої підлоги або електричної! Ми вже не один рік працюємо, обслуговуючи теплі підлоги в Києві. Будемо обговорювати обсяги робіт, кількість матеріалів і робити попередні розрахунки! Монтаж теплої підлоги, ціна якого буде доступна кожному, порадує вас і ваших близьких!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!