Задати питання

Монтаж опалення приватного будинку в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Ефективна, енергозберігаюча, довговічна система опалення приватного будинку - бажання кожного власника. Перераховані складові дозволяють створити комфортні умови для проживання і раціонально використовувати енергоносії, не переплачуючи за їх споживання за допомогою послуги опалення приватного будинку.

Як створити таку систему? Перш за все - звернутися до досвідчених кваліфікованих майстрів, які виконають монтаж опалення приватного будинку в Києві відповідно до діючих норм, стандартів, при суворому дотриманні технологій.

Специфіка монтажу опалення заміського будинку

Більшість власників приватних будинків зупиняються на виборі автономної опалювальної системи. Таке рішення може бути пов'язане з відсутністю технічних можливостей для підключення до централізованої подачі тепла. Але головна причина - небажання залежати від загальної подачі теплоносія, бажання самостійно забезпечувати опалення приватного будинку комфортним мікрокліматом, економлячи при цьому на оплаті за спожиту енергію.

Найбільш екологічно безпечним і автономним джерелом тепла є енергія природного походження (сонячне світло, вітер, повітря, ґрунтові води), які перетворюються в електрику. Але такі системи мають істотний недолік - опалення приватного будинку буде відрізнятися високою ціною на необхідні елементи і великим терміном самоокупності.

При розробці проекту опалення будинку враховуються технічні умови подачі енергоносіїв: підключення до електромережі, газопостачання. Якщо підключення до газопроводу не скрізь можливо, то електрика подається практично повсюди. Для забезпечення тепла частіше вибирається електричний котел для монтажу опалення приватного будинку. У багатьох випадках власники будинків віддають перевагу твердому паливу - кам'яному/деревному вугіллю або брикетам.

Наступний специфічний момент при монтажі опалення в приватному будинку є необхідність облаштування котельні або топкової. Відповідно до нормативних документів це повинно бути окреме приміщення з вентиляцією, де встановлюються основні прилади системи опалення (котел, насос, датчики тепла і тиску в системі).

Для забезпечення безпеки роботи системи опалення приватного будинку в системі монтується розширювальний бак, завдання якого - підтримка необхідної кількості теплоносія в системі.

Від котла виконується розводка труб до радіаторів. На них встановлюються терморегулятори, які дозволяють контролювати температуру в відповідному приміщенні і економити тепло.

Щоб грамотно спроектувати і зробити монтаж системи опалення приватного будинку, рекомендуємо
скористатися послугами досвідчених фахівців.

Послуги монтажу опалення приватного будинку в Києві

Компанія Інсталсіс працює на ринку послуг з монтажу інженерних систем з 2007 року. За цей період накопичено великий досвід установки опалювального обладнання різних видів, заслужені позитивні відгуки численних клієнтів.

Перевагами перед конкурентами є такі чинники:

  • виконання замовлень під ключ, від розробки проекту, до монтажу, пусконалагоджувальних робіт і сервісного обслуговування. Даний підхід дозволяє підвищити відповідальність підрядника перед клієнтом і дозволяє істотно заощадити на оплаті послуг;
  • використання якісного обладнання і комплектуючих безпосередньо від виробників, що гарантує працездатність змонтованої системи на довгі роки і вигідні ціни;
  • завдяки індивідуальній роботі з кожним замовником, ми реалізуємо запити самих вимогливих клієнтів, знаходимо оптимальні рішення в будь-який, навіть самій нестандартній ситуації;
  • формуємо кошторис на етапі оформлення замовлення і підписання договору, не змінюючи розцінки в ході виконання замовлення

Ціна монтажу опалення в приватному будинку

Тип робіт Вартість
Монтаж радіатора опалення 749 грн
Монтаж внутрішньопідлогового конвектора 1199 грн
Монтаж труб систем опалення 29 грн / м.п.
Монтаж водяної теплої підлоги 149 грн / кв. м

Розрахунок вартості опалення будинку залежить від переліку та обсягу послуг, що надаються, вибору джерела тепла, площі, на якій планується установка опалювального обладнання. Зі стартовими цінами на різні види послуг можна ознайомитися на сторінці з прайсом. Остаточний розрахунок буде виконано після виїзду майстра на об'єкт.

Отримати кваліфіковану консультацію та оформити замовлення можна по телефону, електронній пошті або на сайті за допомогою послуги «замовлення безкоштовного зворотного дзвінка». Звертайтеся до кваліфікованих майстрів і отримуйте ефективну, енергозберігаючу систему опалення за доступною вартості.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!