Задати питання

Установка камінів в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Установка камінів - справа, яка потребує професійних знань і навичок

У багатьох людей затишок асоціюється з каміном, в якому потріскують дрова і приємним теплом, яке він видає. Якщо ви хочете оснастити свій будинок таким чудовим елементом інтер'єру, звертайтеся в компанію «Інсталсіс». Ми встановлюємо каміни як в нових будинках, так і в будинках, які вже були в експлуатації.

Установка каміну повинна проходитись відповідно до чітких правил. При цьому не важливо, як ви плануєте використовувати його - в декоративних цілях або за прямим призначенням. Монтажні роботи варто довіряти виключно професіоналам. В такому випадку все буде зроблено коректно, в короткі терміни і з дотриманням техніки безпеки.

Перед установкою вирішуються такі питання:

  • яким чином буде використовуватися камін - для обігріву або в декоративних цілях;
  • яку модель краще встановити в вашому домі: відкритого або закритого типу, з повітряним обігрівом або з водяним контуром;
  • який конкретно камін буде встановлений у вашому домі.

Завершальним етапом є вивчення інформації про обрані моделі, пошук сертифікатів та іншої документації.

Зрозуміло, людині, яка від цього далека, буде важко розібратися з усіма нюансами. Установка камінів - специфічна робота, з якою важко впоратися без наявності особливих знань і досвіду. Навіть якщо спробувати вивчити всю наявну інформацію, далеко не факт, що цієї теоретичної бази буде достатньо для виконання завдання. Найголовніше - практика. Набагато доцільніше відразу довірити роботу професіоналам компанії «Інсталсіс». Вони мають великий досвід не тільки в роботі з камінами. Наприклад, майстри професійно проводять монтаж опалення .

Установка камінів Київ і Київська область від «Інсталсіс»

Ринок монтажних послуг столиці значний - безліч компаній мають в штаті фахівців, які можуть виконати установку каміна. Вибір широкий, але краще віддати перевагу компанії з великим стажем роботи. Так ви отримаєте більш якісні послуги, підтримку після здачі проекту і всілякі гарантії.

Наші фахівці не тільки встановлять камін, але і допоможуть його вибрати. Вони розкажуть вам, які варіанти існують, якими плюсами і мінусами володіє кожен з них. «Інсталсіс» співпрацює виключно з перевіреними виробниками, продукція яких користується стабільним попитом на ринку.

Нас нічим не здивуєш: ми реалізовуємо як стандартні проекти, так і оригінальні. Результат завжди один: наш замовник задоволений наданими послугами.

Якщо вам потрібна послуга установки камінів в Києві і Київській області, залишайте заявку на сайті, і ми незабаром з вами зв'яжемося. Далі все пройде за наступним сценарієм:

  • ви висловите нам свої побажання, які неодмінно будуть враховані в майбутньому;
  • фахівець підбере для вас найбільш підходящу модель;
  • майстер виїде до вас в будинок, щоб оглянути його і зробити необхідні заміри;
  • буде узгоджений дизайн-проект, терміни проведення робіт і кошторис;
  • пройде безпосередньо сам монтаж;
  • далі - консультація по використанню каміна.

Після завершення проекту ми надаємо клієнтам підтримку - на випадок виникнення питань або появи непередбачених ситуацій. Працюючи з «Інсталсіс», ви можете бути впевнені, що вам в будь-який момент допоможуть.

Ціна установки каміна в Києві і області

Вартість установки каміна, в залежності від обсягу робіт, починається від 10000 грн.

Установка камінів Київ і Київська область від нашої компанії - це гарантія якісного проведення робіт. Каміни, встановлені нашими майстрами, служать своїм власникам не один рік. Звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки монтажні послуги, а й цінні консультації, які допоможуть правильно використовувати камін.

Замовити послугу можна, клікнувши по відповідній кнопці. Введіть свої дані і чекайте, поки менеджер з вами зв'яжеться. Будемо раді допомогти!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!