Задати питання

Ремонт і обслуговування теплових завіс в Києві

Багато комерційних, виробничих та офісних приміщень обладнані системою опалення, яка відтинає на вході холодне повітря. Щоб не довелося робити дорогий ремонт теплової завіси в розпал холодів, доцільніше проводити профілактичні огляди устаткування. Для цього потрібні фахівці, які регулярно проводять обслуговування теплових завіс.

Технічне обслуговування теплової завіси - що потрібно знати?

Призначення такого типу обладнання - не дати холодному повітрю проникнути всередину через зовнішній вхідний отвір, який має велику площу. Тепловий бар'єр, створений на вході, дає вищу ефективність у такій ситуації, ніж інші способи опалити велике приміщення. Ефективність обладнання закладена в особливостях його конструкції.

Термобарьер складається з таких робочих елементів:

 • базова панель, до якої кріпляться інші конструктивні складові;
 • джерело теплової енергії (тут можуть бути варіанти, але частіше це спіраль розжарювання);
 • система нагнітання повітря (один або декілька вентиляторів (турбін), що працюють від електродвигуна);
 • зовнішня панель зі знімним фільтром і гратами (жалюзі), які направляють потоки повітря;
 • вбудована система управління, терморегуляції і пульт дистанційного керування.

Для нормальної роботи обладнання необхідно, щоб всі його елементи підтримувалися в працездатному стані, для чого потрібно проводити періодичні профілактичні огляди. На що звертають увагу, проводячи чергове  обслуговування систем вентиляції ? Об'єкти обстеження наступні:

 1. Вентилятор. Тестується кількість обертань в хвилину. При зниженні цього показника перевіряється стан підшипників, плавність їх ходу. Проводиться огляд лопатей на предмет механічних пошкоджень і ступеня забрудненості (запиленості).
 2. Електродвигун.  Перевіряються його робочі параметри (потужність, продуктивність) і відповідність їх паспортним показникам.
 3. Повітряні фільтри.  Оглядається їх стан (ступінь забрудненості, цілісність), при необхідності проводиться чистка або заміна новими фільтрами.
 4. Автоматика та система контролю експлуатації. Тестування складових системи управління обладнанням.

Профілактичні огляди теплової завіси підготовленими фахівцями мають на меті не допустити значних поломок, що виведуть обладнання з ладу в опалювальний період. Якщо ж таке трапитися, крім проблем з опаленням приміщення, виникне необхідність повної заміни або ремонту обладнання, що спричинить дискомфорт і матеріальні витрати.

Ремонт теплової завіси - ціна питання

Вартість ремонту такого обладнання безпосередньо залежить від таких факторів:

 • характер поломки;
 • вартість нових комплектуючих (залежить від моделі теплової завіси);
 • складність роботи.

У будь-якому випадку, і це підтвердить будь-який фахівець, ремонт обладнання завжди обходиться дорожче, ніж його своєчасне обслуговування, тому не варто економити на сервісі, чекаючи великих поломок, які зазвичай трапляються дуже невчасно.

Ціна обслуговування і ремонту теплових завіс в Києві і області

Вартість сервісного обслуговування теплових завіс від 500 грн.

Інсталсіс - професійне обслуговування теплових завіс

Ви хочете, щоб встановлене кліматичне обладнання працювало справно і не доставляло непотрібних клопотів? Тоді Вам потрібні фахівці, які зможуть підтримувати теплову завісу, встановлену на вході в приміщення, в стані стабільної працездатності.

Професіонали Інсталсіс вже дванадцятий рік успішно проводять  обслуговування кондиціонерів , обслуговування і ремонт теплових завіс (Київ, Київська область), постійно набираючи нових клієнтів. Хочете стати одним з них? Звертайтеся, натиснувши на кнопку "Замовити послугу" у формі нижче.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!