Задати питання

Сервісне обслуговування

Жодне сучасне приміщення, незалежно від його профілю і призначення, не може нормально функціонувати без інженерних систем: на кожному кроці необхідний монтаж вентиляції , опалення, водопроводу і т. д. Невидимі оку, ці системи роблять комфортним наше перебування вдома, на роботі, в громадських місцях. Але непомітними залишаються ці комунікації, поки функціонують безвідмовно і безперебійно. Варто якійсь із них вийти з ладу, як це тут же доставить нам масу проблем. Своєчасне планомірне обслуговування інженерних систем допоможе уникнути таких неприємних сюрпризів.

Тільки професійне сервісне обслуговування інженерних систем стане запорукою того, що всі комунікації будинку, магазину, офісу, складу працюватимуть з дотриманням заданих параметрів без збоїв і поломок. У корені помилковою є думка, що грамотне планування і умілий монтаж є основою надійної роботи інженерних систем. Ніщо не вічне, і в процесі експлуатації на працездатність і довговічність систем впливають безліч чинників. Ось чому вони мають потребу в постійному контролі, оцінці і коригування роботи.

Отже, технічне обслуговування інженерних систем - це заходи, які необхідні для :

  • підтримки працездатності комунікацій;
  • попередження аварійних ситуацій;
  • оптимізації роботи систем;
  • забезпечення економічної ефективності їх роботи.

Крім того, своєчасне сервісне обслуговування обладнання дозволяє зберігати гарантійні зобов'язання продавця.

Сервісне обслуговування систем опалення , обслуговування систем вентиляції і кондиціонування  і інших комунікацій має свій перелік робіт і свій регламент. Одні з робіт виконуються щомісячно, інші щоквартально, один раз в 6 місяців або на рік. Всі ці деталі обговорюються в доповненні до сервісного договору, що укладається між клієнтом і постачальником послуг.

Виявлені в ході проведення цих робіт зношені деталі і вузли підлягають заміні, проводяться профілактичні роботи - все це дозволяє уникнути перебоїв в роботі систем і подовжує термін їх служби. Якщо ж несправності і збої в роботі систем все ж виникли, професіонали проведуть діагностику для виявлення причин і роботи по їх усуненню.

Сервісне обслуговування інженерних систем від Інсталсіс - вірний вибір

Компанія Інсталсіс надає послуги з комплексного обслуговування всіх існуючих інженерних комунікацій будь-якої складності вже багато років. Інсталсіс - це команда висококваліфікованих фахівців. Ми користуємося найсучаснішим обладнанням для діагностики і ремонту, маємо в своєму розпорядженні великий асортимент запчастин, відмінно оснащену ремонтну базу.

Ми надаємо послуги як по наданню сервісного супроводу комунікацій, так і по здійсненню аварійно-відновлювального ремонту. Обслуговуємо і ремонтуємо як системи, спроектовані і встановлені нами, так і іншими організаціями.

Все, що Вам потрібно зробити - зателефонувати нам і подати заявку на обслуговування. Експлуатація інженерних систем з цих пір перестане підносити Вам неприємні сюрпризи. Що Ви отримуєте, співпрацюючи з нами?

  • планові регламентні роботи, обумовлені в договорі;
  • діагностику обладнання при його некоректній роботі;
  • ремонтні роботи при необхідності їх проведення;
  • поставку необхідних для ремонту комплектуючих і запасних частин;
  • модернізацію інженерних мереж за Вашим бажанням.

Довірте нам обслуговування інженерних систем в Києві та Київській області, і ми заощадимо Ваші кошти і час. Замовивши  інженерні системи під ключ , Вам не потрібно буде турбуватися про працездатність комунікацій. Цим займемося ми, в той час як Ви зможете спокійно займатися тим, у чому є професіоналами самі.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!