Задати питання

Установка радіаторів опалення в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

У сучасних умовах з цим питанням стикалися, мабуть, ВСІ, хто живе в будинках або квартирах. Звичайно, зараз все частіше можна зустріти бажаючих облаштувати своє житло більш сучасними опалювальними приладами та обладнанням (теплими підлогами, внутрішньопідлоговими конвекторами, повітряним опаленням).

Але все ж для більшості установка радіаторів опалення, як і раніше, залишається актуальною, єдиним каменем спотикання тут виступає боротьба естетики та функціоналу. Але фахівці Інсталсіс знають, як зробити Ваш інтер'єр красивим, а будинок - теплим.

Установка радіаторів опалення - ціна питання

Наші чесні розцінки на монтажні роботи!!!

                                                         Вид робіт Од. вим. Ціна, грн.
  1 Установка і підключення радіатору шт. 749
  2 Прокладка труб Ø16-20 мм (PEX, металопластик, PPR) м. п. 29
  3 Прокладка труб Ø25-32 (PEX, металопластик, PPR) м. п. 39
  4 Прокладка труб Ø40-50 (PEX, металопластик, PPR) м. п. 59

Підбір і установка радіаторів опалення: просто про складне

Відправною точкою у виборі батарей є величина робочого тиску. Цей параметр змінюється в залежності від поверховості будівлі і типу системи опалення (автономна або з централізованою подачею). Для квартир це одна величина, для будинків і котеджів - інша, яка визначається на стадії проектування системи. Якщо у Вас на руках вже є проект, то підібрати доступний на ринку асортимент радіаторів по робочому тиску проблем не складе. Якщо немає - фахівці Інсталсіс прийдуть на допомогу у вирішенні цього питання.

Крок №2 - вибір матеріалу, з якого виготовлені батареї. Тут все просто:

 • якщо Ви шанувальник класики і естетики, а економити на опаленні не плануєте - Вам ідеально підійдуть чавунні чи сталеві батареї;
 • якщо Ви прихильник модерну і зацікавлені в максимальній економії витрат на обігрів - зверніть увагу на алюміній і біметал.

Щоб обраний Вами радіатор реалізовував максимальну потужність, повинні бути витримані наступні монтажні умови:

 • відстань від підлоги не менше 10 см;
 • відстань від підвіконня не менше 10 см;
 • відстань від стіни не менше 2 см.

Відзначимо також, що ряд виробників батарей розробляє свою продукцію під інші монтажні розміри, які обов'язково вказуються в паспорті виробу. Ще одна складова якісної роботи радіатора - його правильне підключення.

Установка радіаторів опалення: вибираємо схему підключення

Системи подачі теплоносія бувають однотрубними і двотрубними. Перша - оптимальний варіант для одноповерхових будинків малої площі з гравітаційним або примусовим способом руху теплоносія. Для неї характерна різниця температур на кожному радіаторі, який входить в контур: від дуже гарячого першого до найхолоднішого останнього. З ростом площі будинку ця різниця лавиноподібно зростає.

Двотрубна система  сьогодні набула найбільшого поширення. У різних варіантах її можна зустріти в одно- і багатоповерхових житлових будинках, офісних центрах і т.д. Енергоефективність тут визначається схемою підключення радіаторів, а її найлютішим ворогом виступає естетика.

Установка радіаторів опалення з одностороннім бічним підключенням є самим енергоефективним способом. Тепловіддача при цьому максимальна і відповідає нормі EN442. Інші способи підключення - данина естетиці на шкоду продуктивності.

Так, установка радіаторів опалення з діагональним підключенням має показник продуктивності 98% від норми, з нижнім двостороннім - 87-88% від норми, з нижнім одностороннім однотрубним підключенням - 80-81% від норми.

У той же час установка радіаторів опалення з діагональним боковим підключенням має явну перевагу перед іншими при кількості секцій в батареї 10+. Що стосується нижнього двостороннього підключення - сьогодні воно втратило актуальність в зв'язку з появою радіаторів особливої ​​конструкції з двотрубним нижнім підключенням. Їх ефективність - висока, а труби підведення і відведення теплоносія можна прокласти під декоративним покриттям підлоги або заховати в стіну.

Установка радіаторів опалення Київ та в Київській області - спеціалізація компанії Інсталсіс

Шукаючи підрядника на монтажні роботи, Ви повинні пам'ятати, що в такому питанні, як установка радіаторів опалення, ціна багато в чому залежить від:

 • обраної схеми опалення та обсягу підготовчих робіт;
 • типу, діаметру і метражу труб;
 • кількості запірної і регулюючої арматури;
 • типу встановлення радіаторів.

Наведена вище таблиця з цінами на монтаж від Інсталсіс містить чесні розцінки по кожному виду робіт з наведеного списку.

Замовляйте у нас послугу "установка радіаторів опалення", ціна, зазначена в таблиці, може підлягати перегляду і не є остаточною. Ми - компанія з клієнтоорієнтованим підходом і обов'язково йдемо назустріч, як новим, так і постійним клієнтам, а також великим замовникам і будівельним фірмам. Інсталсіс - це:

 • установка радіаторів опалення в Києві та Київській області з високими стандартами якості при ціновому мінімумі;
 • проекти під ключ: монтаж радіаторів опалення Київ та Київській області, а також комплекс інших робіт по монтажу опалення;
 • виїзд інженера або майстра на об'єкт і консультативна допомога до укладення договору;
 • дотримання термінів і прайсу;
 • гарантія на виконані роботи до 5 років;
 • послуги гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.

Телефонуйте вже сьогодні і отримуйте персональну цінову пропозицію!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!