Задати питання

Установка бойлера у Києві

Щоб водонагрівальне обладнання працювало довго і без збоїв, є потреба у професійному монтаж. Самостійна установка бойлера призводить до нестачі гарячої води, протікання і виникнення проблем з електропроводкою. У більшості випадків таке обладнання не підлягає гарантійному обслуговуванню. Крім того, монтаж бойлера на стіну з порушенням технологій загрожує обваленням бака, що може стати причиною травм і псування майна.

Види бойлерів

Важливо правильно підібрати максимально відповідну модель. Монтаж бойлера, придбаного за рекомендацією продавця на ринку або консультанта в будівельному супермаркеті, часто стає причиною подальшого перевитрати коштів. Адже неправильний вибір бака провокує збільшене споживання електроенергії. Для оптимізації витрат виробники пропонують кілька видів бойлерів:

 • накопичувальні - в цих моделях вода нагрівається Теном і довго утримує задану температуру завдяки утеплювачу, розташованому між декоративною обшивкою і баком;
  непрямого нагріву - економічне устаткування, що дозволяє нагрівати воду від вміщеного в резервуар теплоносія;
 • комбіновані - в таких моделях встановлені як ТЕН, так і резервуар з теплоносієм;
 • проточні - компактні пристрої, швидко нагрівають проточну воду вбудованими тенами.

Залежно від того, де запланована установка бойлера в Києві, підбирається модель. Необхідно врахувати всі нюанси експлуатації, щоб забезпечити мінімально можливу собівартість гарячої води. Наприклад, на дачі з твердопаливним котлом рекомендований монтаж бойлера непрямого нагріву. А ось на об'єктах, де одномоментно не потрібно великий обсяг гарячої води, можна встановити проточні нагрівачі.

Особливості монтажу бойлера

Щоб підключити електричний бойлер в Києві, спеціальний дозвіл не вимагається. Однак необхідно врахувати, що при монтажі знадобиться під'єднатися до мережі. Зробити це не так просто, як здається. У ряді випадків доводиться діяти за таким алгоритмом:

 1. Провести кабель від квартирного щитка.
 2. Встановити спеціальний автомат, що відключає бойлер при пробитті на корпус.
 3. Заземлити устаткування.

Також повинна бути врахована договірна потужність для побутових споживачів. Виконати подібне підключення нагрівального бака зможе фахівець з відповідною кваліфікацією. Тільки в цьому випадку буде гарантована безпечна експлуатація. У цій ситуації ціна установки водонагрівача непорівнянна з можливими втратами через неправильне підключення.

Переваги співпраці з Instalsis

Співробітники компанії на підставі точних розрахунків підберуть відповідну модель і допоможуть знайти найкраще місце для установки. Безпечний монтаж обладнання може бути виконаний не тільки у ванній або в туалеті, але і в будь-яких інших приміщеннях. Компанія Instalsis пропонує своїм клієнтам:

 • виконання робіт під ключ - від професійного складання проекту до сервісного обслуговування 24/7;
 • вигідну ціну - ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками і офіційними представниками популярних торгових марок, тому всі комплектуючі та обладнання у нас дешевше;
 • акуратне підключення до наявних комунікацій;
 • безкоштовні консультації від компетентних фахівців, що успішно реалізували понад 1000 проектів.

Сантехнік по установці бойлера після монтажу перевірить коректну роботу обладнання, переконається в надійності його фіксації і відсутності протікання. На підставі його висновку компанія надає гарантійне сервісне обслуговування. Вироблений за такою схемою монтаж бойлера в Києві виконують тільки впевнені в собі підрядники. Адже в цьому випадку виключена ймовірність здачі клієнту неякісно виконаної роботи.

Ціна монтажу бойлерів в Києві

Підсумкова сума залежить не тільки від обраної моделі нагрівача, а й складності робіт. Ціна установки бойлера також включає в себе вартість витратних матеріалів. На неї впливає тип підведених комунікацій:

 • прихований;
 • зовнішній.

Також має значення кількість отворів, просвердлених в стінах і перекриттях. Приблизно дізнатися, скільки коштує весь комплекс робіт, можна при огляді об'єкта фахівцями. Точна ціна монтажу бойлера відома після уточнення всіх деталей проведення розрахунків. Компанія Instalsis дотримується своїх зобов'язань і без вагомих причин самовільно не змінює вартість проекту.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!