Задати питання

Установка насосної станції в Києві

Монтаж цього обладнання тільки на перший погляд здається простим. Для його проведення необхідна кваліфікація і досвід. Неправильна установка насосної станції часто провокує перегрів і подальший вихід насоса з ладу. Поширені поломки через помилки при налаштуванні системи, підключенні фільтра, низької напруги і невірного визначення глибини занурення забірного обладнання. Самостійна установка водонасосной станції позбавляє права на гарантійний ремонт або заміну.

Регулювання обладнання

Професійно виконаний монтаж насосної станції включає не тільки індивідуальний підбір обладнання, але і його регулювання. Це необхідно для коректної роботи. Установка побутових насосних станцій зазвичай завершується попереднім налаштуванням. Вона складається з кількох етапів:

  • настройки реле;
  • перевірки тиску в гидроаккумуляторе;
  • доведення тиску до необхідних рівнів;
  • перевірки роботи обладнання.

В теорії все виглядає досить просто, а на практиці установка водяної станції і подальша настройка вимагає спеціальних знань. Необхідно враховувати перепади рівнів для визначення оптимального значення тисків, з'ясувати актуальність використання реле сухого ходу, перевірити відповідність діаметрів труб і розрахувати тиск для різних точок подачі. Якщо монтаж станції водопостачання був виконаний без урахування перерахованих пунктів, коректна робота обладнання неможлива.

Плюси співпраці з Instalsis

Співробітниками компанії Instalsis оперативно і якісно виконується установка насосної станції в Києві і дачних селищах. Ми монтуємо і налаштовуємо все модифікації устаткування для подачі води в квартирі, котеджі або на дачі. Кваліфікованими фахівцями проводиться установка насосної станції в колодязі, а також в свердловині. У процесі і після взаємовигідного співробітництва клієнти отримують:

  • гарантію і можливість продовження цілодобового сервісного обслуговування;
  • безкоштовні консультації, що допомагають придбати необхідне обладнання та правильно його експлуатувати;
  • комплектуючі від оптових постачальників і вигідну ціну установки насосної станції;
  • повний комплекс послуг: прокладку трубопроводу, буріння і штроблення, підключення
  • до мережі з урахуванням нормативів;
  • розрахунок оптимального обсягу водоспоживання.

При необхідності можливий монтаж не тільки в приміщеннях, але і установка насосної станції на вулиці. Така послуга актуальна для заміських котеджів і часто вимагає професійно виконаних проектних і підготовчих робіт. Додатково компанією може бути виконана установка каналізаційної насосної станції, яка необхідна при проблемах з транспортуванням рідини самопливом.

Вартість монтажу насосної станції

Щоб точно визначити, скільки буде коштувати підключення насосної станції, необхідно уточнювати нюанси. Ціна за роботу залежить не тільки від вибору обладнання і протяжності комунікацій. Наприклад, установка насосної станції в свердловину і подальший монтаж системи водопостачання - трудомісткий процес, що вимагає грамотного проекту. Вартість такої послуги визначається в індивідуальному порядку. Навіть ціна установки насоса в криницю варіюється в залежності від використання різних схем підключення.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!