Задати питання

Монтаж водопостачання в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Одним із важливих етапів будівництва або капітального ремонту будівель різної функціональної направленості є монтаж систем водопостачання. Складність підведення води до кожного сантехнічного приладу залежить від типу приміщення, джерела водозабору, матеріалу труб. Монтаж водопостачання, ціна котрого в більшому ступені залежить від об'єму виконаних робіт, рідко виконується замовниками самостійно, так як це потребує спеціальних знань і немалого досвіду.

Наші чесні ціни на монтажні роботи по водопостачанню!!!
Вид робіт Од. вим. Ціна, грн.
1 Ціна на розводку води (холодна / гаряча) точка 399
 2 Ціна на розводку труб Ø16-20 мм м. п. 29
3 Ціна на розводку труб Ø25-32 мм м. п. 39
4 Ціна на розводку труб Ø40-50 мм м. п. 59
5 Ціна на розводку труб Ø63-75 мм м. п. 99
6 Ціна установки інсталяції шт. 1 750
7 Ціна на установку рушникосушарки шт. 799
8 Установка насосної станції шт. 2 499
9 Установка бойлера 0 - 150 л шт. 1 499
 10 Установка бойлера 151 - 300 л шт. 2 999
 11 Установка газової колонки шт. 2 499
 12 Установка лічильника шт. 299
 13 Установка редуктора тиску шт. 199

Установка системи водопостачання – складові процесу

Менше всього труднощів виникає в обладнанні водопостачання міських квартир, так як вода до них підведена централізовано. Тут розводка водопроводу потребує мінімальних вкладень інтелектуальної і фізичної праці. Починається робота з розробки оптимальної схеми розводки трубопроводу і його з'єднання з вхідною трубою, а закінчується підводом труб до кожного приладу сантехніки.

Згідно схеми виконується прокладка труб у закритий або відкритий спосіб. Складність процесу залежить від матеріалу труб, яку використовуються. Зараз для водопроводу використовується трубопровід з наступних матеріалів:

  • сталь;
  • металопластик;
  • чисті полімери (зшитий поліетилен, поліпропілен).

Важче за все працювати зі сталлю, так як тут передбачається сварка окремих елементів. Зварювальні роботи - працемісткі і потребують кваліфікованого підходу, тому зараз металічні трубопроводи використовуються все рідше, поступаючись місцем полімерам і металопластику.

З'єднання поліпропіленової труби також виконується за допомогою зварювання, однак цей процес більш легкий і швидкий, якщо його порівнювати зі сталлю, однак потребує наявності спеціального обладнання.

Поліетилен з'єднується за допомогою спеціальних перехідних елементів, так само, як і металопластикова труба, тому процес монтажу водопроводу з таких матеріалів найбільш простий і менш працемісткий.

Якщо монтаж водопроводу в квартирі великих складностей не викликає, то в умовах приватного будинку процес завжди набагато складніший.

Монтаж систем водопостачання будинку: в чому складність?

Рідко в заміських селищах є централізовані водні комунікації, тому добувати воду власникам приходиться своїми силами. Влаштування колодязів проблему не вирішує - глибина джерела невелика, якість води низька. Вихід один: буріння свердловини. Це додаткові витрати і складна система транспортування води від джерела до сантехнічних приладів.

Для створення постійного тиску в водопровідній мережі будинку завжди встановлюють насосну станцію, яка оснащена накопичувальним резервуаром і автоматично подає воду по мірі її витрати споживачами. Але для успішної роботи такого обладнання необхідно додавання проміжної накопичувальної ємності, куди вода закачується глибинним насосом із свердловини.

Невеликої глибини свердловини (на пісок) відрізняються достатньою продуктивністю, однак вода потребує додаткового очищення, тому в комплекс робіт входить монтаж фільтраційного блоку, післе якого виконується розводка водопроводу до приладів сантехніки. Монтажні роботи по облаштуванню водопостачання будинку, так же, як і монтаж опалення, відрізняється працемісткістю і потребує від підрядника спеціальних знань, наявності спецтехніки і досвіду в проведенні подібних робіт.

Професіональна установка систем водопостачання від компаниї Інсталсіс

Вам потрібно провести воду в квартиру або приватний будинок? Якою б складною не була система, професіонали фірми Інсталсіс візьмуться за проектування водопостачання і канализації і вирішать усі проблеми. В роботі ми притримуємось таких принципів:

  • виконуємо в строк;
  • якість на найвищому рівні;
  • розцінки помірковані.

Ми не перший рік успішно виконуємо не тільки монтаж водопостачання в Києві і Київській области, а й обслуговуємо системи водопостачання і канализації, накопичуючи практичний досвід і профільні знання. Потрібні інженерні системи під ключ і надійний підрядник? Це ми. Звертайтесь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!