Задати питання

Обслуговування систем вентиляції та кондиціонування в Києві

Ми знаємо, як продовжити життя Вашої вентиляційної системи – підпишіть з нами договір на сервісне обслуговування!
ДОКЛАДНІШЕ 

Систематичний сервіс кондиціонера – запорука його довгої безвідмовної роботи. Звертайтеся до нас і ми зробимо все по вищому розряду!
ДОКЛАДНІШЕ

У нас багатий досвід в обслуговуванні холодильних машин – чілерів. Ми зробимо все, щоб Ваш чілер працював, як годинник!
ДОКЛАДНІШЕ

Своєчасна профілактика і сервісне обслуговування фанкойлів – запорука їх безперебійної та ефективної роботи. Звертайтеся до нас, все зробимо найкращим чином!
ДОКЛАДНІШЕ

Ціна-якість в такій справі, як ремонт чілерів, часто грають вирішальне значення. Звертайтеся до нас, і Ви будете приємно здивовані!
ДОКЛАДНІШЕ

Професійне чищення кондиціонера вбереже Вас від небажаних наслідків. Замовляйте чистку у нас!
ДОКЛАДНІШЕ

Заправка кондиціонера фреоном – процедура, якої не уникнути. Довірте дозаправку професіоналам, тобто нам!
ДОКЛАДНІШЕ

Теплова завіса повинна працювати стабільно. Діагностика і ремонт теплових завіс – необхідні заходи перед кожним опалювальним сезоном!
ДОКЛАДНІШЕ

Мікроклімат в приміщенні - одна зі складових комфортного перебування в ньому Ваших домочадців, співробітників, клієнтів і партнерів. Тому регулярно здійснювати технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повітря потрібно обов'язково, що б там не казали скептики і любителі заощадити. Однак важливо мати і гарантії на виконані роботи, а не просто платити за них гроші.

Допоможе в цьому договір на обслуговування систем вентиляції та кондиціонування, укладений з перевіреною компанією, такою як Інсталсіс!

Обслуговування (ремонт) систем вентиляції кондиціонування

Даний напрямок компанії Інсталсіс охоплює примусову вентиляцію, кондиціонери, теплові завіси, чілери і фанкойли, VRF-системи, і в загальному вигляді  ці роботи складаються з :

 • первинного огляду обладнання (виявлення великих, очевидних дефектів);
 • перевірка кріпильних елементів;
 • перевірка електричних ланцюгів, контроль цілісності ізоляції;
 • перевірка, чищення, знезараження і заміна повітряних фільтрів;
 • чищення і дезінфекція внутрішніх блоків;
 • дозаправка холодоагентом;
 • контроль стану лопатей вентиляторів і електроприводів;
 • контроль органів прямого і опосередкованого управління.

Навіщо це потрібно?

Запиленість приміщення шкодить не тільки бізнесу, а й безцінному здоров'ю людей. Отже пил з фільтрів потрібно видаляти регулярно і періодично міняти самі фільтри. Яким би дбайливим не було відношення, фільтр не вічний, оскільки гострі частинки пилу з часом проривають і прорізають фільтруючий шар і фільтр починає пропускати ще більше пилу.

Бактерії і неприємний запах. Першопричиною цього є пил, конденсат з холодних частин обладнання і надлишкова теплота навколишнього повітря в літній час. Дихати «місивом» з пилу і бактерій неприємно і просто небезпечно, тому систематична дезінфекція повинна мати місце.

Цілісність ізоляції, лопатей вентиляторів, корпусів і елементів кріплення є запорукою тривалої ефективної і безпечної роботи обладнання вентиляційних систем. При систематичному огляді і контролі зводиться до мінімуму ймовірність пожеж, заклинювань двигунів, руйнувань, що викликані нестатичними вібраційними навантаженнями, а це плюс до особистої та колективної безпеки.

Дозаправка холодоагентом виконується у випадках недостатньої його кількості в контурах охолодження. Головна ознака нестачі холодагенту - зниження продуктивності системи в цілому при одночасному зростанні витрат електроенергії. Утримувати будинок при цьому стає дорожче.

Ремонт систем вентиляції та кондиціонування

Доступний сьогодні на ринку асортимент кліматичної і вентиляційної техніки - величезний. Велика кількість фірм, моделей техніки, що застосовуються в них, технічних і компонувальних рішень робить вкрай скрутним або зовсім неможливим самостійний ремонт. Вихід один - звернення до фахівців.

Що стосується  самого ремонту, то в залежності від типу і масштабу несправності розрізняють такі його види :

 • місцевий;
 • вузловий;
 • агрегатний.

Місцевий ремонт  полягає в усуненні несправності на місці і не займає багато часу. Це може бути усунення течі або пробою ізоляції, заміна кріпильних елементів і т. д.

Вузловий та агрегатний види ремонту  займають більше часу, при цьому можлива часткове розбирання або демонтаж пошкодженого обладнання. Крайній ступінь агрегатного ремонту - повна заміна зіпсованого обладнання таким же новим або аналогічним.

Запорукою найкращого результату тут є робота з одним і тим же майстром або компанією. Так простіше відстежувати «хронологію» несправностей і своєчасно прогнозувати наступні виходи з ладу, а також час, коли обладнання зламається остаточно і зажадає заміни.

Вибираючи комплексне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування Київ та Київська область від компанії Інсталсіс, Ви гарантовано отримуєте:

 • технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повітря, що скорочує Ваші витрати;
 • всі необхідні матеріали і комплектуючі, які постійно в наявності;
 • по-справжньому досвідчений персонал і оперативну роботу.

Інсталсіс допоможе вирішити всі питання комплексно: зробить  проектування кондиціювання  з подальшим монтажем і сервісним обслуговуванням систем, що дозволить Вам забути про проблеми з мікрокліматом назавжди!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!