Задати питання

Монтаж вентиляції в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Комфортні умови перебування людини в приміщенні безпосередньо залежать від ряду важливих факторів, в тому числі від наявності якісної вентиляції. Сучасне приміщення будь-якого типу повинно мати здоровий мікроклімат, що дуже важливо для здоров'я кожного.

Далеко не нешкідливі домішки в міському повітрі, яким ми дихаємо, сигаретний дим, підвищена вологість, запахи їжі - при всьому цьому провітрювання за допомогою відкритих вікон і кондиціонування повітря є малоефективними напівзаходами і не справляються з проблемою. Єдиним правильним рішенням виступає якісний монтаж вентиляції, ціну якого не порівняти з ціною здоров'я. Компанія Інсталсіс, спеціалізація якої  інженерні системи під ключ , здійснить для Вас ці роботи в стислі терміни за прийнятною ціною, а також надасть гарантійне та сервісне  обслуговування систем вентиляції .

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, виконати який дійсно зі стовідсотковою гарантією можуть тільки кваліфіковані фахівці. Повірте, на ефективності і функціональності системи вентиляції не варто економити.

Наші чесні ціни на монтажні роботи по вентиляції
Вид робіт Од. вим. Ціна, грн.
1 Ціна на монтаж повітропроводів кв.м 199
2 Ціна на монтаж гнучких повітропроводів м. п. 149
3 Ціна на монтаж утеплення м. п. 199
4 Ціна на монтаж трійників шт. 219
5 Ціна на монтаж адаптерів шт. 219
6 Ціна на монтаж адаптерів (повний монтаж адаптера) шт. 299
7 Ціна на монтаж зондів шт. 1100
8 Ціна на монтаж анемостатів шт. 219
9 Ціна на монтаж решіток шт. 219
10 Ціна на монтаж решіток зовнішніх шт. 259
11 Ціна на монтаж шиберів, дроселій шт. 220
12 Ціна на монтаж зворотного клапану шт. 220
13 Ціна на монтаж калорифера до 250*400 мм шт. 450
14 Ціна на монтаж калорифера більше 250*400 мм шт. 599
15 Ціна на монтаж вентилятору до 10 кг шт. 499
16 Ціна на монтаж вентилятору от 10 до 20 кг шт. 699
17 Ціна на монтаж вентилятору от 20 до 35 кг шт. 1100
18 Ціна на монтаж вентилятору от 35 до 65 кг шт. 1499
19 Ціна на монтаж вентилятору от 65 до 95 кг шт. 1699
20 Ціна на монтаж шумоглушника до 250*400 мм шт. 499
21 Ціна на монтаж шумоглушника більше 250*400 мм шт. 699
22 Ціна на монтаж фільтр-касети до 250*400 мм шт. 299
23 Ціна на монтаж фільтр-касети більше 250*400 мм шт. 449
24 Ціна на монтаж антивібраційної шт. 299
25 Ціна на прокладку кабелю м. п. 20

Монтаж вентиляції під ключ необхідний для вирішення наступних завдань:

 • безперешкодна подача припливного повітря в приміщення;
 • обробка повітря, яке надходить ззовні, з метою очищення;
 • вилучення з приміщення відпрацьованого повітря;
 • підтримання вологості і температури повітря в приміщенні в оптимальних межах.

Тільки грамотний монтаж професійними фахівцями вирішить проблему забрудненого повітря в приміщенні. Якщо допустити помилки вже на першому етапі проектування, то це призведе до неправильної роботи всієї системи навіть при якісному монтажі. Довговічність і відмінна робота вентсистеми безпосередньо залежить від якості використовуваних і правильно підібраних матеріалів.

Чому варто довірити монтаж вентиляції в Києві та Київській області компанії Інсталсіс?

Наша компанія займає лідируючі позиції в наданні послуг монтажу в різних напрямках, в тому числі і монтажу систем вентиляції. Маючи багатий досвід більше 15 років, здійснимо  проектування вентиляції , підбір і установку устаткування якісно і в строк, контролюючи кожен етап робіт. Наше багате портфоліо успішних проектів постійно поповнюється. Наші фахівці мають знання і досвід монтажу вентсистем в приміщеннях різного типу:

 • в багатоповерхових і приватних будинках;
 • в будівлях громадського харчування;
 • в спортивних і торгівельно-розважальних комплексах;
 • в приміщеннях виробничого і складського типу;
 • в будівлях культурного призначення (музеї, театри, кінотеатри та ін.).

Ось кілька об'єктивних фактів на користь вибору саме нашої компанії :

 • команда Інсталсіс складається з проектувальників, монтажників, інженерів, кожен з яких ас у своїй справі. Нам не потрібно залучати фахівців з боку, тому ми виконуємо монтаж вентиляції, ціна якого нижче цін компаній-конкурентів, та й час виконання робіт скорочується;
 • всі витратні матеріали та вентиляційне обладнання, які ми використовуємо в роботі, неодноразово перевірено нами і випробувано в багатьох реалізованих нами проектах;
 • наш принцип: якісно - не означає дорого, і ми запропонуємо Вам надійне обладнання в рамках навіть скромного бюджету;
 • ми не змінюємо затверджений бюджет, дотримуємося зобов'язань за часом їх виконання - на монтаж вентиляції ціна фіксується в самому початку співпраці, як і терміни робіт;
 • монтаж вентиляції (Київ та Київська область), виконаний нашими фахівцями, включає установку автоматики, додаткових пристроїв (таких як датчики якості повітря, його вологості і температури), пусконалагоджувальні роботи;
 • після здачі системи в експлуатацію компанія здійснює гарантійне обслуговування систем вентиляції і кондиціонування - ми зацікавлені в безвідмовної роботи Вашого обладнання;

Вам не загрожують штрафи і санкції наглядових органів - ми витримуємо всі норми БНіП.

Монтаж вентиляції під ключ: етапи робіт

 • Підготовка. Спочатку складається кошторис і проект, в якому обов'язково вказані канали вентиляційних повітропроводів, де і яке обладнання буде встановлено, а також розписані всі необхідні комплектуючі та обладнання. Підписується договір на надання послуг, в якому вказані терміни виконання всіх робіт.
 • Поставка. Все обладнання доставляється компанією до об'єкту в строк. Крім основних приладів, наша організація готує всі витратні матеріали (кріплення, мінвата, саморізи, куточки і ін.).
 • Монтаж вентиляції. Зазвичай установка проходить по етапах, починається з розкладки і з'єднання вентиляційних повітропроводів. Далі встановлюють основне обладнання: розподільні пристрої, прилади вентиляції, калорифери, зволожувачі та ін. До цього устаткування підключають вентиляційні повітропроводи і електроживлення.
  На проміжних етапах теж можуть проводитися випробування. У тому випадку якщо під час монтажу вентиляції під ключ потрібно провести зміни в проекті, то вони обов'язково фіксуються документально.
 • Тестування. На заключному етапі всю систему тестують і налагоджують під технічні величини, а при необхідності виправляють недоліки.
 • Експлуатація. Перед використанням обладнання замовник підписує акт про здачу, і організація-виконавець передає йому всю документацію (сертифікати обладнання, схема проекту та ін.).

Монтаж вентиляції: ціна робіт

Вартість кожного конкретного проекту розраховується індивідуально, немає єдиної відповіді на питання про те, скільки коштує монтаж вентиляції. Для правильної оцінки всіх цих факторів наш фахівець виїде на об'єкт і на місці оцінить всі необхідні параметри. З урахуванням ваших вимог до майбутньої вентиляційній системі і вашого бюджету він підбере обладнання і розрахує терміни, в які буде здійснено монтаж вентиляції, а також його вартість.
Компанія Інсталсіс - це команда професіоналів, які для вас спроектують і здійснять монтаж вентиляції, ціна наших послуг буде доступною, а якість перевершить ваші очікування! Ми чекаємо вашого дзвінка!

Замовити послугу

Залишіть заявку і ми Вам зателефонуємо!