Задати питання

Монтаж теплового насоса вода-вода в Києві

Чи плануєте встановити тепловий насос системи вода-вода? Наші досвідчені фахівці виконують монтаж теплового насоса вода-вода в Києві і області.

Вигідні джерела для економного опалення

Високі ціни на загальноприйняті енергоносії призвели до розробки нових, більш економних засобів опалення. До таких джерел відносяться системи, які використовують тепло водойм і земних надр для терморегуляції.

Схема теплового насоса вода-вода

З добувним енергію з земних надр тепловим насосом вода-вода можна забезпечити опалення житлового будинку, лазні, отримання гарячої води за рахунок буріння 2-х свердловин. Роботи по розробці свердловин і буріння вимагають грамотного участі фахівців. Спочатку потрібно визначити характер пластів гірських порід, рівень залягання ґрунтових вод, ефективну глибину водозабірної свердловини. Друга свердловина, призначена для скидання води, повинна розташовуватися нижче. Якщо при вході температура води становить 8-9 градусів С, то при виході вона повинна бути 5-6 градусів. Наші фахівці проведуть грамотні розрахунки і точне розміщення свердловин.

Енергія для компресора

Принцип роботи теплового насоса типу вода-вода схожий з методом діяльності побутового холодильника. Тільки в холодильних установках система спрямована на охолодження, а в теплових насосах - на обігрів. Джерелом перетворення енергії є компресор, що працює за рахунок фреону. Тому потрібно забезпечити енергію для діяльності тільки цього головного елемента системи, що буде значно економніше, ніж застосування повного  електроопалення  або газового котла. До того ж, в ясні дні можна отримати енергію від сонячних батарей. З нашою компанією можна домогтися ефективного, економного енергопостачання.

Переваги установки теплового насоса вода-вода

• високий коефіцієнт ефективності (до 5-ти);
• рентабельність і відносно швидка можливість відшкодувати витрати;
• широке застосування: для опалення будинку, лазні, систем теплої підлоги, для підігріву води в будь-який час року;
• надійна автоматика;
• довговічність;
• простота і легкість обслуговування, можливість віддаленого управління;
• безпеку;
• чистота.

Ціна монтажу теплового насоса вода-вода

Для точного розрахунку вартості установки теплового насоса вода-вода відправте заявку на нашому сайті або зателефонуйте або зв'яжіться по телефону для докладної консультації.

Замовте установку

Тепловий насос вода-вода для опалення не потребує узгодження з відповідними органами. Ви можете відразу використовувати його, як кондиціонер. У нашій компанії можна замовити проектування і монтаж теплового насоса недорого з різних геотермических джерел.

Монтаж геотермального теплового насоса вода-вода забезпечить грамотний, рентабельний обігрів приміщення з монтажем теплої підлоги і отриманням гарячої води. Надсилайте заявку на установку теплового насоса вода-вода прямо зараз!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!