Задати питання

Опалення котеджу

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Опалення котеджу - це автономна система, що дозволяє власнику регулювати температуру нагрівання в кожному приміщенні, економно використовувати енергоносії, вибирати найбільш підходящі варіанти опалювальних приладів і джерел тепла.

Етапи монтажу системи опалення котеджу

Монтаж опалення котеджу, як і прокладка будь-якої інженерної системи починається з проектування. При розробці проекту враховуються такі чинники:

 • тип джерела енергії , його економічна вигода. Котеджі можуть перебувати в місцях, де не прокладені газопроводи, тоді має сенс зупинитися на виборі електричного котла. А в місцях з низькою собівартістю твердого палива (кам'яного або деревного вугілля) власники приватних будинків часто вибирають саме таке джерело енергії;
 • площа опалювальних приміщень , поверховість будівлі. Від цього буде залежати перелік обладнання, кількість складових, необхідність придбання насосного обладнання для монтажу опалення котеджу;
 • оптимальність розташування  основних елементів системи опалення котеджу. Відповідно до вимог будівельних норм і стандартів опалювальний котел повинен знаходитися в окремому приміщенні, оснащеному вентиляцією. У котеджах виділяється кімната під котельню, де буде встановлюватися бойлер, циркуляційний насос, розподільний вузол, куди прокладаються труби водопостачання і кабелі електроенергії для монтажу опалення котеджу.

На етапі проектування також вибирається відповідна схема розподілу теплоносія в системі.

Типи схем підключення опалення в котеджі

У приватних будинках з автономною подачею тепла встановлюється одна з двох основних систем:

 • самопливна;
 • примусова.

Для самопливної  системи опалення котеджу  котел встановлюється в нижній частині будівлі. При нагріванні теплоносій рухається вгору, проходячи через радіатори опалення і витісняючи холодну воду до котла.

Недоліками даної схеми є такі особливості:

 • неможливість регулювати температуру нагрівання в окремих приміщеннях;
 • складності монтажу системи опалення котеджу, пов'язані з необхідністю ухилів, і виключенням різких поворотів труб;
 • відсутність технічних можливостей для приховування труб при монтажі опалення котеджу.

Переваги - невисока вартість, оскільки не потрібне придбання і установка насосного обладнання, труби прокладаються по одній (немає зворотного потоку води).

Опалення котеджу з примусовою циркуляцією передбачає монтаж за двотрубною схемою і наявністю циркуляційного насосу, що забезпечує рух теплоносія. Плюсів у системи багато:

 • регуляція температури в системі в цілому і кожному приміщенні окремо;
 • котел може встановлюватися на будь-якому рівні по відношенню до радіаторів;
 • можливість прокладки труб в стінах, в підлозі або під обшивкою стелі

Поетапний монтаж опалення котеджу

 1. Відповідно до проекту монтується котел, при необхідності підключається до джерела енергії (електрика, газ) і водопостачання.
 2. Прокладаються труби по всій площі опалювальних приміщень.
 3. Встановлюються радіатори опалення.
 4. Якщо обрана примусова система, то монтується циркуляційний насос, зазвичай на зворотну подачу води.
 5. Після з'єднання всіх елементів проводиться пусконалагодження обладнання.

При самостійному проведенні робіт необхідно суворо слідувати інструкціям виробників опалювального обладнання, грамотно розрахувати кількість необхідних комплектуючих. Щоб уникнути помилок, рекомендується звернутися до професіоналів.

Ціна монтажу систем опалення котеджу

Тип робіт Вартість
Монтаж радіатора опалення 749 грн
Монтаж внутрішньопідлогового конвектора 1199 грн
Монтаж труб систем опалення 29 грн / м.п.
Монтаж водяної теплої підлоги 149 грн / кв. м

Вигоди від співробітництва з компанією Instalsis

 1. За період роботи компанії з 2007 року спроектовано та змонтовано величезна кількість інженерних систем різної складності.
 2. Клієнтам пропонується комплексний підхід в обслуговуванні, що передбачає розробку проекту, монтаж, сервісне обслуговування.
 3. Для кожного котеджу розробляється індивідуальний проект з урахуванням особливостей будівлі, на основі побажань замовника.
 4. Вартість послуг вигідна і доступна завдяки прямим поставкам обладнання та комплектуючих від виробників, виконання робіт без залучення субпідрядників

Замовляйте технічно грамотні проекти і кваліфікований монтаж систем опалення котеджів у професіоналів!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!