Задати питання

Проєктування і монтаж систем кондиціонування

Для того, щоб обладнання, яке підтримує комфортний мікроклімат, працювало довго і без помилок, перед початком монтажних і пусконалагоджувальних робіт обов'язково знадобиться проектування вентиляції або проектування системи кондиціонування. В ідеалі, варіант, коли виготовленням проекту, установкою охолоджуючого повітря агрегату і його сервісним обслуговуванням займається один підрядник. Замовити кондиціонування під ключ вигідніше, адже відповідальність за усі етапи робіт лягає на одного виконавця.

Що включає в себе проектування і розрахунок кондиціонеру?

Не поодинокі випадки, коли неправильно підібране обладнання не справляється з навантаженням: - кондиціонер або декілька пристроїв встановлені, гроші на їх покупку і монтаж витрачені, а результат не виправдовує очікувань замовника. Це говорить про те, що правильно розрахувати необхідну потужність обладнання не вийшло. Так буває, коли розрахунками займаються непідготовані, недосвідчені спеціалісти.

Це не дивно, адже розрахувати необхідну продуктивність кліматичних пристроїв не так просто. Посудіть сами. При розрахунках слід виявити і урахувати наступні дані:

  • об'єм кондиціонованих приміщень, взаємне розташування кімнат (характер і швидкість руху повітряних потоків);
  • теплопровідність стін, стелі, підлоги;
  • розташування вікон відносно сторін світу і ступінь їх захищеності від прямих сонячних променів;
  • кількість постійних проживаючих (будинок, квартира) або співробітників (офіс, організація, підприємство);
  • наявність побутових (виробничих) приладів, які випромінюють тепло і їх сумарні теплонадходження;
  • кліматичні особливості регіону.

Тільки після опрацювання усіх деталей складається проект, де, крім іншого, вказані наступні рекомендації:

  • варіанти найбільш оптимальних місць для установки кондиціонерів;
  • необхідна сумарна потужність обладнання і кожного приладу (при установці декількох кондиціонерів);
  • схема розташування повітропроводів (при їх необхідності);
  • найкращий спосіб і схема підключення приладів до електроживлення.

При цьому враховуються вимоги пожежної безпеки, встановлених санітарних і будівельних норм. Зрозуміло, що проект кондиціонування - продукт праці проектувальників на основі побажань замовника. Спеціалісти порадять, як вибрати кондиціонер, який задовільнить по вартості і якості, виберуть оптимальну схему кондиціонування, підібравши компромісний варіант між витратами замовника і ефективністю обладнання.

Якщо мова йде про систему кондиціонування підприємства, тут зовсім немає сумнівів в необхідності замовлення проекту. Власники квартир і приватних будинків часто нехтують послугами спеціалістів, що потім випливає в неефективну роботу змонтованого обладнання або виникнення аварійних ситуацій. Ігнорувати розрахунок кондиціонеру або довіряти це дилетантам навряд чи доцільно.

Кондиціонування під ключ - профіль компанії Інсталсіс

Ви прийняли вірне рішення і хочете замовити проект опалення або проект по оптимізації мікроклімату житла, виробничих приміщень? Або турбуєтесь про комфорт співробітників Вашого офісу? В будь-якому випадку ви на вірному шляху. Залишилось знайти гідного, професійного виконавця, котрий би компетентно провів необхідні розрахунки і розробив якісний проект.

Спеціалісти проектного відділу компанії Інсталсіс вже понад 12 років здійснюють проектування систем кондиціонування в Києві і Київській області, збагачуючи і накопичуючи знання та досвід. Наші професіонали, як ніхто, знають специфіку регіону і сподівання замовника. Звертайтесь з приводу проектування в Інсталсіс, і пам'ятайте, що монтажні роботи нам також по плечу!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!