Задати питання

Обслуговування систем опалення в Києві

Опалювальні контури - тип комунікацій, для ремонту і обслуговування яких потрібно чимало досвіду, навичок і професіоналізму. У столиці України дану роботу можна довірити багатьом компаніям, але до вибору виконавця варто підходити з особливою відповідальністю. Щоб бути впевненим у кінцевому результаті, рекомендуємо довірити це завдання фахівцям компанії «Інсталсіс».

Сервісне обслуговування систем опалення: що включає в себе послуга

Перед настанням осінніх холодів настійно рекомендується проводити профілактичний огляд. Також фахівці проводять наступні заходи:

  • промивання контуру, а також заміна теплоносія;
  • перевірка контуру на предмет наявності тріщин і інших дефектів. Здійснюється за допомогою підвищення тиску;
  • якщо є необхідність, - ремонт труб, місць з'єднань і інших елементів;
  • налагодження котлів;
  • очищення димоходів;
  • перевірка роботи гребінок (якщо мова йде про теплі підлоги), розширювальних баків, циркуляційних насосів.

Профілактичні дії спрямовані на усунення неполадок, які виникають в результаті огляду. Це значно знижує ризик виникнення аварій в майбутньому. Якщо все-таки проблема трапляється, вкрай важливо якомога швидше зреагувати. Для цього потрібно звертатися до знаючої людині, яка в короткі терміни знайде правильне рішення. У цьому вам допоможуть фахівці «Інсталсіс».

Сервісне обслуговування систем опалення: особливості процесу

У містах будинки опалюються або за допомогою централізованої подачі теплоносія, або за допомогою газу. За межами міста все по-іншому. Власники приватних будинків використовують для опалення котли, які функціонують за рахунок електрики, рідкого або твердого палива. Даний параметр впливає на особливості проведення процедури обслуговування.

  • Рідкопаливні котли, які випускаються сучасними виробниками, оснащуються автоматизованими системами, а також мають складну конструкцію.
  • Твердопаливні котли бувають різних типів: бувають моделі з автоматичною завантаженням палива, агрегати тривалого горіння, піролізні і класичні.
  • Класичні електрокотли все частіше замінюються електролізними і індукційними варіантами. Вони відрізняються по конструкції, обладнання та принципу роботи.

Системи мають кардинальні відмінності. Універсального підходу до них просто немає. Саме тому так важливо, щоб майстер мав досвід роботи з багатьма варіантами опалювальних систем. Штат компанії «Інсталсіс» складається саме з таких фахівців. Якщо ви хочете, щоб ваше опалення працювало довго і без збоїв, звертайтеся до нас.

Ціна технічного обслуговування і ремонту систем опалення

Вартість сервісного обслуговування систем опалення в Києві і області від 1000 грн.

Сервісне обслуговування систем опалення від «Інсталсіс»

Бажаєте скористатися послугами фахівців, які якісно обслужать систему опалення в будинку, офісу або на підприємстві? «Інсталсіс» до ваших послуг! Наша компанія протягом 12 років надає послуги в столиці і області.

Ми спеціалізуємося не тільки на опаленні, а й на інших інженерних системах. Наприклад, на таких, як обслуговування систем водопостачання та каналізації .

За час своєї роботи ми набули величезного досвіду, який дозволяє нам надавати послуги найвищої якості. Звертайтеся до нас, залишивши заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами в короткі терміни і узгодить всі умови співпраці. Не варто довіряти роботу з комунікаціями неперевіреними фахівцям. Компанія «Інсталсіс» виконає все швидко, згідно з правилами, а також надасть гарантію якості.

Звертайтеся! Будемо раді вам допомогти!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!