Задати питання

Обслуговування фанкойлів в Києві

Так само, як і  обслуговування чілерів , технічне обслуговування фанкойлів є вкрай важливим заходом, адже саме ця установка має безпосередній вплив на повітря в приміщенні. На обслуговування фанкойлів ціни можуть істотно відрізнятися, все залежить від типу і потужності обладнання, а також від виробника. Але якщо говорити про якість сервісу по співвідношенню до ціни, обслуговування фанкойлів Київ і Київська область, здійснюване компанією Інсталсіс, вже багато років залишається поза конкуренцією по столичному регіону!

Сервісне обслуговування фанкойлів: що в нього входить і навіщо це потрібно?

За принципом дії фанкойл мало чим відрізняється від спліт-кондиціонера. В теплообміннику частина енергії, яка надходить з теплоносія від чілера, відбирається для потреб приміщення і подається в нього за допомогою вентилятора і направляючої жалюзі. Система управління при цьому забезпечує заданий температурний режим шляхом регулювання швидкості обертання вентилятора.

В силу конструктивних і експлуатаційних особливостей,  фанкойлам притаманні такі несправності :

 • розгерметизація патрубків підведення, протікання теплообмінника;
 • засмічення радіатора чужорідними тілами і утвореннями (пилом, цвіллю, грибком, хвороботворними бактеріями і т. д.);
 • оплавлення і пробою ізоляції силових ланцюгів;
 • перекіс фаз по струму або напрузі;
 • неприпустимі биття приводного двигуна вентилятора;
 • деформація крильчатки вентилятору (включаючи биття по іншим частинам фанкойлу при роботі);
 • підвищені шум і вібрація при роботі;
 • відмова автоматики.

При цьому  протікання  будь-якого роду небезпечні, в першу чергу, для електричної частини обладнання і можуть стати причиною пожежі, і лише потім - для інтер'єру приміщень.

Порушення оптимальних параметрів  енергопостачання  шкодить електродвигуну і автоматиці і може викликати пробій ізоляції і загоряння.

Механічні вібрації і деформація  крильчаток (роторів)  понад норми можуть стати причиною повного або часткового механічного руйнування фанкойлу, що просто небезпечно для людей в приміщенні.

Некоректна робота  органів автоматичного управління  є причиною неадекватної реакції обладнання на керуючі сигнали, проблем з регулюванням температури в приміщенні і т. д.

Але куди більшу небезпеку для людини представляє  засмічення радіатора . На його поверхні створюються сприятливі для розмноження бактерій умови: пил, сконденсована волога, тепло від повітря. Тому чистка та знезараження радіаторів і фільтрів фанкойлів - обов'язкова.

Таким чином обслуговування фанкойлу направлено на недопущення або своєчасне усунення зазначених проблемних моментів в реальній експлуатації.

Технічне обслуговування фанкойлів - ціна і перелік робіт

В реаліях Києва і регіону на одноразове обслуговування фанкойлів ціни знаходяться в межах від 700 грн. для агрегатів потужністю до 7 кВт. Подальша залежність цін - пряма: чим потужніша машина, тим вище вартість. І в цьому світлі, пропозиція компанії Інсталсіс вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів. Співпраця з нами гарантує Вам:

 • оперативний виїзд бригади;
 • обслуговування фанкойлів Київ і Київська область за найвищим розрядом;
 • гнучку цінову політику;
 • можливість укладення договору співпраці на постійній основі;
 • обслуговування систем вентиляції  Вашого об'єкту по індивідуально складеним сервісним графіками, що забезпечує додаткову економію коштів;
 • кваліфікований ремонт обладнання в разі його виходу з ладу.

Технічне  обслуговування систем вентиляції та кондиціонування , в тому числі і фанкойлів, - це норма для безперебійної та ефективної роботи даного обладнання! Звертайтеся ВЧАСНО в Інсталсіс - і проблем з фанкойлами не виникне!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!