Задати питання

Установка сонячних колекторів в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Щоб забезпечити Вам потрібний рівень комфорту, приватний будинок повинен бути максимально автономним. І установка сонячного колектора в якості пристрою для опалення та підігріву води - один із способів досягнення цієї самої автономності. Енергія сонця велика, невичерпна і безкоштовна, так чому б не перетворити частину її і не повернути на обігрів та гаряче водопостачання будинку?

Монтаж сонячного колектора: з чого почати?

Етап №1 - консультація і оцінка. Перш за все повинні бути визначені такі параметри:

 • добова кількість тепла і гарячої води (з урахуванням числа мешканців і рівня тепловтрат будівлі);
 • географічна широта об'єкту, де планується установка;
 • загальна площа панелей, які потрібно встановити, щоб забезпечити будинок теплом / водою в потрібній кількості.

На основі цих даних робиться висновок: чи можлива і доцільна установка сонячного колектору конкретно у Вашому випадку? Якщо так - можна приступати до проектування і монтажу.

Вибираємо теплообмінник

Прийнявши рішення, що Вам потрібна установка сонячного колектора Київ і Київська область, для початку Вам потрібно визначити тип колектора, тобто яким він буде: панельним або трубчастим? Це вкрай важливо, оскільки інші частини системи, по суті, ідентичні. У чому ж відмінності?

У  панельному колекторі  основним пристроєм накопичення і передачі теплової енергії є металева панель, пофарбована в чорний колір. Під панеллю по укладеним спеціальним чином трубках циркулює теплоносій, відбираючи від неї тепло.

Трубчастий теплообмінник  складається з деякого числа вакуумних трубок, кожна з яких - це міні-теплообмінник. Принцип відбору і передачі тепла аналогічний. Де відмінності? Правильна відповідь - в монтажі.

Монтаж сонячних колекторів першого типу  займає менше часу, так як модуль вже готовий. Мінус колекторів першого типу - їх габарити. Підняти таку панель, наприклад, на дах складніше.

Монтаж сонячних колекторів з трубчастим теплообмінником , які також називають вакуумними колекторами, буде більш трудомістким і тривалим, але доставити систему поелементно до місця установки не складає труднощів. Трубчастий теплообмінник також простіше ремонтувати при виході з ладу, адже потрібно замінити тільки пошкоджені трубки, а не всю панель, як в першому випадку.

Пару слів про ремонт. Вихід з ладу колектора - це велика рідкість, але все ж буває всяке. При правильному монтажі термін служби колекторів будь-якого типу становить 25 років.

Монтаж сонячних колекторів

Монтаж сонячних колекторів може виконуватися на опалення або підігрів води, і тут є свої нюанси.

Сонячні колектори для опалення будинку можуть бути використані в парі з теплими підлогами. Таке просте, але ефективне рішення, дозволить забезпечувати будинок теплом протягом дня і економити основні енергоносії (електрика, газ або тверде паливо). Сонячні колектори для опалення будинку можуть також використовуватися і для підігріву басейну.

Робота системи на підігрів води має на увазі установку бойлеру непрямого нагріву, об'єм якого дорівнює обсягу добового споживання гарячої води.

Монтаж сонячних колекторів будь-якого типу включає в себе:

 • визначення місць розміщення споживачів тепла / води (тобто теплих підлог, басейну, теплоаккумулюючої ємності і т.д.);
 • розміщення майданчика під монтаж системи максимально близько до споживачів тепла / води;
 • вибір типу колектора (вбудовується в дах, встановлюється паралельно поверх даху, встановлюється над дахом, встановлюється на раму);
 • визначення напрямку установки і оптимального кута нахилу (залежить від призначення колектора, географічної широти будівлі і його місцезнаходження відносно сторін світу);
 • монтаж і з'єднання панелей (трубок) в єдиний контур, герметизацію і теплоізоляцію трубопроводів;
 • підключення до системи опалення / водопостачання;
 • установку контролера;
 • пусконалагоджувальні роботи.

Як бачимо, установка сонячного колектора - процес трудомісткий і вимагає спеціальних навичок та інструментів, тому залучення фахівців - бажана (якщо не обов'язкова!) умова забезпечення якості та експлуатаційної надійності установки.

Ціна установки сонячного колектора

Вартість монтажу сонячних колекторів в Києві і області від 5000 грн.

Установка сонячного колектора Київ і Київська область від компанії Інсталсіс

Ми виїжджаємо на об'єкт відразу після надходження заявки, встановлюємо тільки перевірені сонячні колектори для опалення будинку, використовуючи професійне обладнання. Монтаж сонячного колектора Київ і Київська область від компанії Інсталсіс - це:

 • оптимальне проектне рішення, виходячи з поставлених Вами завдань, і якісна їх реалізація;
 • тільки надійні і перевірені колектори, трубопроводи і комплектуючі;
 • виконання проектів в термін і за чесними цінами;
 • гарантія на роботи до п'яти років і сервісне обслуговування встановлених нами систем.

Вибираючи співпрацю з нами сьогодні, Ви зможете насолоджуватися теплом від Сонця - вже завтра!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!