Задати питання

Установка автоматики систем опалення в Києві

При використанні в квартирі або приватному будинку автономної опалювальної системи хочеться отримати від неї максимальну ефективність при мінімальній участі в процесах регулювання і настройки температурного режиму. Установка автоматики систем опалення не тільки спрощує побут людей, а й дає можливість економити енергоресурси. При цьому, умови роботи опалювальної системи залишаться комфортними для мешканців будинку.

Основні переваги установки автоматики систем опалення

У старих будинках ефективність роботи централізованих систем опалення є низькою. Проблема вирішується шляхом установки автономної системи опалення, але цього явно недостатньо. Потрібно зробити так, щоб власник системи не навантажував себе рутинної регулюванням температурного режиму. Автоматика дозволяє об'єднати в єдину ланку всі використовувані об'єкти системи опалення в будинку - сюди входить інтеграція котла опалення, підключення автоматики теплої підлоги і інших об'єктів.

Людський фактор в даному випадку буде виключений, так як в управлінні технологічним процесом власник системи брати участь майже не буде. В кінцевому рахунку, установка автоматики в котельні призведе до того. що користувачеві буде доступна актуальна інформація про функціонування окремих вузлів.

Установка автоматичної системи регулювання опалення дає користувачам наступні переваги:

  • Відчутний економічний ефект від розумного регулювання роботи системи. Різні за площею і рівню теплоізоляції приміщення будуть однаково комфортними по частині тепла, але проблем з перегрівом або Перетоплять тут не буде.
  • Виняток вимушених перетопів системи в осінньо-зимовий період. Погода в цей період є нестабільний, тому кілька днів поспіль може бути дуже холодно, а після наступають теплі дні. Монтаж погодозалежної автоматики дозволить оперативно реагувати на зміни температури повітря за вікном і коригувати роботу системи.
  • Автоматика дозволяє змінювати температурний графік виходячи з продуктивності опалювальних приладів - тут мається на увазі усунення запасів, які закладаються виробниками.

Що впливає на процес установки автоматики системи опалення?

Перед тим, як почати підключення термодатчика для опалення, фахівці повинні проаналізувати ряд факторів. Йдеться про планування квартири, кількості кімнат, конструкції. Також береться до уваги те, який тип опалення використовується в квартирі.

На основі цих даних фахівцям буде зрозуміло, як краще зробити монтаж автоматики топкової або електричного котла, з урахуванням поточної ситуації та виділеного бюджету.

Ми гарантуємо виконання установки автоматики системи опалення в заявлені терміни. Ви можете замовити послугу установки «під ключ», що включає в себе не тільки проектування системи або безпосередньо монтаж зональної автоматики системи опалення - клієнти можуть укласти договір на обслуговування системи, що забезпечить безперебійність і стабільність її роботи.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!