Задати питання

Установка кондиціонера в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Сьогодні кондиціонер - обов'язковий «must have» не тільки кожного офісу, але і будь-якої квартири або будинку. Попит на кліматичне обладнання неухильно підвищується з року в рік, набираючи пікових значень в літній період. Користується незмінним попитом і послуга «установка кондиціонера в Києві та Київській області». Багато хто вже встиг оцінити якість цієї послуги від компанії Інсталсіс.

Наші чесні розцінки на монтаж кондиціонерів
Вид робіт Од. вим. Ціна, грн.
1  Монтаж кондиціонеру настінного 07-09 (магістраль до 3 м) шт. 2 199
2  Монтаж кондиціонеру настінного 12 (магістраль до 3 м) шт. 2 299
3  Монтаж кондиціонеру настінного 18 (магістраль до 3 м) шт. 2 799
4  Монтаж кондиціонеру настінного 24 (магістраль до 3 м) шт. 3 199
5  Монтаж кондиціонеру настінного 30 (магістраль до 3 м) шт. 3 399
6  Монтаж кондиціонеру настінного 36 (магістраль до 3 м) шт. 3 599
7  Додаткова фреонова траса 07-09, за 1 м, з монтажем м. п. 349
8  Додаткова фреонова траса 12, за 1 м, з монтажем м. п. 379
9  Додаткова фреонова траса 18, за 1 м, з монтажем м. п. 399
10  Додаткова фреонова траса 24, за 1 м, з монтажем м. п. 449
11  Додаткова фреонова траса 30-36, за 1 м, з монтажем м. п. 499

Така популярність кондиціонерів цілком закономірна - спосіб життя сучасної людини змушує її проводити в житлових і громадських приміщеннях від 50 до 90% добового часу. Кожному хочеться весь цей час перебувати в комфортному мікрокліматі, який позитивно впливає на самопочуття і настрій. Ми з радістю допоможемо Вам забезпечити в житлових і офісних приміщеннях оптимальні параметри повітрообміну.
Ми не просто встановимо Вам кондиціонер, ми будемо супроводжувати вас на всіх етапах, починаючи з вибору і закінчуючи сервісним та післягарантійним обслуговуванням устаткування.

Ми допоможемо Вам з вибором кондиціонера

Якщо Ви вважаєте, що у виборі кондиціонера немає нічого складного, і Ви цілком зможете впоратися з цим самі, дозвольте, ми спробуємо переконати Вас у зворотному. Тільки сертифіковані фахівці, якими є всі члени нашої команди, здатні не просто скористатися спеціальними формулами для розрахунку потужності кондиціонера або спліт-системи, але і врахувати при цьому безліч важливих нюансів приміщення. Тільки зібравши їх воєдино і проаналізувавши, можна правильно визначити потужність, тип і модель обладнання.
Саме тому компанія Інсталсіс не просто пропонує Вам кондиціонери з установкою, а й бере на себе відповідальність за їх вибір. Наш фахівець виїде до місця установки для попереднього огляду приміщення, порадить модель і місце, де краще встановити внутрішній блок і зовнішній блок з урахуванням специфіки приміщення і підведення комунікацій, дасть практичні поради з організації дренажної системи.

Якісний монтаж кондиціонерів від компанії Інсталсіс

Зробивши проектування кондиціонування, склавши кошторис і погодивши терміни робіт, наші фахівці приступлять безпосередньо до монтажу обладнання. Ми можемо обладнати систему кондиціонування з нуля або інтегрувати кондиціонер в уже існуючу систему вентиляції і кондиціонування. Ми надаємо  високоякісний монтаж кондиціонера будь-яким способом :

 • стандартний монтаж здійснюється в стандартних умовах, коли немає необхідності щось допрацьовувати і подовжувати;
 • нестандартний монтаж кондиціонера, ціна якого трохи вище першого варіанту, проводиться в тому випадку, якщо ситуація далека від звичайної, стандартної; в цьому випадку доводиться подовжувати трасу, встановлювати зовнішній блок, залучаючи промислового альпініста та ін .;
 • монтаж в два етапи: на етапі чорнових робіт проводиться установка зовнішнього блоку з прокладкою траси, а в останню чергу, після фінального оздоблення, встановлюється внутрішній блок.

Особливості монтажу кондиціонера

Сьогодні на ринку представлений широкий вибір різного виду кліматичного обладнання спліт-систем. Такий достаток дозволяє підібрати оптимальний варіант для приміщення з повною відповідністю потребам споживача.
Правильна установка - це головна гарантія тривалого терміну служби будь-якого обладнання. Фахівці компанії «Інсталсіс» проводять цілий ряд комплексних монтажних робіт для безвідмовної роботи установки.
Всі спліт-системи складаються із зовнішнього і внутрішнього блоків, які розміщуються відповідно на зовнішній стіні і всередині приміщення. Алгоритм установки для всіх видів обладнання приблизно однаковий.

 1. Встановлюється внутрішній блок в приміщенні за правилами кліматичного обладнання.
 2. Проводиться буріння отвору в стіні з ухилом в бік вулиці.
 3. Зовнішній блок повинен бути міцно закріплений на зовнішній стіні будівлі за допомогою кронштейнів.
 4. Обидва блоки з'єднуються фреоновою трасою і електропроводкою.
 5. Проводиться вакуумування фреонової труби і заповнення її газом.

Кожен з видів має свої особливості монтажу.
Касетні кондиціонери  монтуються в простір під навісною стелею, тому внутрішній блок непомітний, а зовні видно тільки решітку. Одна система здатна обслуговувати велике приміщення, рівномірно розподіляючи прохолодне повітря по всіх чотирьох напрямках.
Напольно-стельова і настінна система  ідеально підходить для приміщень з панорамними вікнами. Потужний струмінь повітря піднімається вгору, а там розподіляється на всі боки. Цей вид кондиціонеру можна закріпити на стіні. В цьому випадку холодні маси йтимуть вздовж стелі, не потрапляючи на людей.
Віконний і мобільний кондиціонери є дуже популярними варіантами. Така установка кондиціонера, ціна якої нижче інших, приваблива як бюджетний варіант без серйозних вкладень.

Установка кондиціонерів: чому слід довірити її нам?

Звичайно, монтаж кондиціонерів в Києві і Київській області виробляє не одна компанія, пропозицій послуг в цій сфері досить. Ось ще кілька  фактів на користь того, щоб довірити цей захід саме нашій компанії :

 • ми використовуємо тільки кращі витратні матеріали: труби, термоізоляцію та ін.;
 • не тільки монтаж, але і  чистка кондиціонера , а також сервісні роботи і післягарантійне  обслуговування кондиціонерів ми виконуємо за допомогою високоякісних професійних робочих інструментів (перфораторів, манометрів, вакуумних насосів) кращих світових виробників;
 • фахівці компанії постійно вивчають і впроваджують нові методики монтажу, негайно освоюють новинки в сфері професійних інструментів.

Професіоналізм і ввічливість наших співробітників дозволять вам переконатися в тому, що не таке вже це стихійне лихо - установка кондиціонера. Ціна, яку ми пропонуємо вам за повний комплект наших робіт - ще один вагомий аргумент на користь вибору нашої компанії. Телефонуйте або пишіть, обговоримо вартість і всі умови роботи!

Мікрорайони Києва в яких ми робимо установку кондиціонерів

Академмістечко Пуща-Водица Саперна Слобідка
Белічі Липки Святошино
Березняки Лук’янівка Сирець
Бортничи Мостицький масив Солом'янка
Борщагівка Нивки Софіївська Борщагівка
вітряні Гори Микільська Борщагівка Соцмісто
Виноградар Мишоловка Старий Київ
Воскресенка Нова Забудова Татарка
Галагани Оболонь Теремки
Голосієво Осокорки Теремки-2
Деміївка Відрадний Троєщина
Комсомольський Петропавлівська Борщагівка Чорна Гора
Кудрявець Печерськ Чоколовка
Куреневка Позняки Шулявка
Лівобережний масив Поділ Південна Борщагівка
Лісовий Русановка

Передмістя Києва в яких робимо монтаж кондиціонерів

Бориспіль Вишневе Козин
Бровари Ворзель Конча-Заспа
Боярка Вишгород Обухів
Буча Гостомель Українка
Васильків Ірпінь
Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!