Задати питання

Установка кондиціонера в Вишневому

Сучасні кондиціонери можуть не тільки ефективно охолоджувати, але і очищати повітря в приміщенні від пилу, вовни тварин, вбивати віруси і шкідливі бактерії. Щоб обладнання працювало довго і безперебійно, необхідно дотримуватися всіх правил монтажу.

Бажаючи заощадити, нерідко люди вдаються до самостійної установці кондиціонерів. Але це дуже складний і відповідальний процес, що вимагає професійних знань і використання спеціального обладнання. Некваліфіковане втручання загрожує серйозними дорогими поломками. Тому пропонуємо вам заощадить час, нерви, гроші і звернутися за допомогою до професіоналів.

Види монтажу кондиціонерів

Монтаж кондиціонерів в Вишневому проводиться наступними способами:

 • Прямий - стандартний спосіб монтажу, коли внутрішній блок встановлюється на ту ж стіну, що і зовнішній. У цьому випадку відстань між двома блоками всього кілька метрів, для роботи буде потрібно 2-3 години.
 • Бічний - використовується, коли комунікації від внутрішнього блоку до зовнішнього блоку потрібно направити вправо або вліво.
 • Складний - спосіб монтажу, при якому відстань між внутрішнім і зовнішнім блоком становить від 5 метрів. Складна установка кондиціонера в Вишневому займає не менше 4-6 годин.

Вибір способу монтажу залежить від типу охолоджувального обладнання, планування і параметрів приміщення.

Етапи підключення кондиціонера

Якісно встановити кондиціонер в Вишневому будь-яким зручним способом вам допоможе бригада досвідчених майстрів. Робота проводиться в кілька основних етапів:

 • Підготовка отворів в стіні.
 • Установка внутрішнього і зовнішнього блоку системи.
 • Монтаж системи для охолодження повітря - трубок з фреоном.
 • Установка дренажу.
 • Монтаж електроз'єднань і харчування.
 • Тестування обладнання на всіх режимах.

Щоб майстер по установці кондиціонерів в Вишневому зміг якісно і швидко виконати свою роботу, потрібно забезпечити вільний доступ до вікна і ділянки стіни, на якій буде проводиться монтаж.

Вартість установки кондиціонера в Вишневому

Ціна на установку кондиціонера в Вишневому залежить від виду системи кондиціонування, особливостей планування приміщення, складності роботи. Остаточна ціна розраховується індивідуально після того, як фахівці складуть кошторис.

Гарантії

На всі види послуг наші клієнти отримують гарантії. Якщо обладнання вийде з ладу не з вашої вини, всі неполадки будуть виправлені в найкоротші терміни абсолютно безкоштовно.

Переваги нашої компанії

Монтаж демонтаж кондиціонера в Вишневому проводиться досвідченими, спеціально навченими фахівцями. Встановлюємо якісні системи кондиціонування в житлових приміщеннях, в офісі або на виробництві.

Чому обирають саме нас:

 • Оперативність - завжди виконуємо роботу в обумовлені терміни.
 • Доступна вартість - дотримуємося середнього ринкового прайса.
 • Відповідальний підхід - уважно підходимо до вирішення всіх поставлених завдань.

Поки ви тільки плануєте підключення кондиціонерів в Вишневому, хтось вже замовляє послугу за вигідною ціною і готується до спекотного літа! Телефонуйте за контактним номером телефону, проконсультуємо з усіх питань!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!