Задати питання

Монтаж теплої підлоги в приватному будинку

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Вирішуючи питання підведення комунікацій в котедж або приватний будинок, серйозно поставтеся до вибору системи опалення. Зверніть увагу на систему опалення приватного будинку з теплою підлогою.

Найбільшого поширення в наші дні отримали водяна і електрична підлога. Основним елементом електричної підлоги є кабель, який монтується на тепловий екран підлоги в будинку. Водяна тепла підлога - бетонна підлога з вмонтованими в неї трубами.

Водяна тепла підлога в будинку придбала популярність споживачів за рахунок незаперечних переваг:

  • довговічності, яка залежить від міцності труб;
  • рівномірний розподіл тепла по всій площі приміщення;
  • підтримання в нормі рівня вологості;
  • відсутність циркуляції пилу.

Нагрітий бетон утримує тепло, що забезпечує підтримку стабільно комфортної температури в приміщенні і відмінно поєднується з використанням твердопаливних котлів , які звичайно застосовуються в приватних будинках.

У порівнянні з радіаторної системою опалення, опалення водяною теплою підлогою в приватному будинку дозволяє

  • скоротити витрати на електроенергію на 18-20%;
  • виключає отримання опіків від опалювальних приладів;
  • є естетично привабливішим.

Монтаж теплої водяної підлоги в приватному будинку здійснюється в декілька етапів:

  • проектування;
  • утеплення;
  • укладання труб;
  • стяжка готових підлог.

Ціна монтажу теплої підлоги в приватному будинку

Вартість установки теплої підлоги в приватному будинку в Києві і області: 149 грн / кв.м.

Етапи робіт і нюанси при монтажі теплої підлоги в приватному будинку

Спочатку необхідно скласти план укладання труб в приміщенні і прорахувати необхідні для роботи матеріали для монтажу теплої підлоги в будинку. Проведення даних робіт вимагає спеціальних знань і досвіду аналогічної діяльності. Деякі нюанси розкриваються тільки в процесі розробки проекту монтажу теплої підлоги в приватному будинку. Важливо правильно визначити потужність котла - слід виходити з потужності сумарних тепловтрат плюс 20%. Недостатня потужність опалювального приладу призведе до слабкого прогріву води і неефективної роботи системи опалення приватного будинку з теплою підлогою.

Далі потрібно виконати вирівнювання підлоги в приміщенні для рівномірної укладки труб при монтажі теплої підлоги в будинку. Важливо, щоб перепади по висоті становили не більше 10 мм на 1 квадратному метрі. На даному етапі також необхідно прибрати все сміття з поверхні підлоги.

Тепер можна здійснювати установку розподільного колектора. Місцезнаходження цього приладу повинно забезпечити рівномірний розподіл тепла по всій площі об'єкту. Перед безпосереднім укладанням труб іноді рекомендується прокласти шар гідроізоляційного матеріалу - поліетиленову плівку. Плівка укладається по всьому периметру приміщення. Далі необхідно укласти утеплювач. Утеплювач виробляють з різних матеріалів. Його вибір визначається виходячи з кліматичних умов, виду основи і місця використання. Для укладання  теплої підлоги в приватному будинку відмінно підійде пінопласт 35 щільності або пінополістирол. Ці щільні матеріали використовуємо на перших поверхах, на грунті або холодному підвалі. Чим товщі плити, тим нижчі тепловтрати. Теплоізоляційний матеріал випускається у вигляді плит, тому його нескладно укладати. Наступним етапом необхідно викласти по периметру приміщення, по стінах, демпферну стрічку.

Для монтажу теплої підлоги в приватному будинку використовують поліетиленові (PEX-A), мідні та металопластикові труби. Прокладати кожен контур необхідно цільної трубою діаметром не більше 20 міліметрів, і контур не має перевищувати 80-90 метрів завдовжки. Укладання труб в приватному будинку слід проводити на відстані 7-10 см від стін. Вигини труби повинні бути плавними. Відстань між трубами підлоги має становити від 10 до 20 сантиметрів.

Спосіб укладання труб водяного теплої підлоги в будинку обумовлений типом приміщення. Для невеликих приміщень: ванна, коридор, краще укладати «змійкою», коли вода по трубах спочатку йде гаряча, а потім вже захолола вода повертається в колектор. Для великих кімнат і їдалень рекомендується розкладати труби спіраллю, починаючи з середини. Найгарячішу трубу укладають по краю для компенсації зовнішнього холоду, далі йде чергування труб різної температури. За рахунок цього тепло розподіляється рівномірно. Далі необхідно зробити стяжку підлоги. Для першого поверху цегляного приватного будинку рекомендується використовувати бетонну стяжку. Товщина шару повинна становити не менше 4,5 сантиметрів над трубою.

Для більшої міцності іноді рекомендується використовувати армовану сітку. Строк експлуатації теплої підлоги в будинку із застосуванням такої стяжки може складати до 50 років, тепловіддача підлоги збережеться на високому рівні. Для дерев'яних будинків і верхніх поверхів цегляного будинку можливе використання полістирольної системи плит без стяжки.

Яке підлогове покриття підійде при опаленні водяною теплою підлогою? Як підлогове покриття відмінно підійде кам'яна або керамічна плитка. Можливо також використання лінолеуму або ламінату, головне, простежити наявність вказівок виробника на використання матеріалів під систему теплої підлоги в будинку.

Тільки якісний монтаж теплої підлоги в приватному будинку здатний розкрити всі його переваги.

Якщо Ви визначилися і вибрали опалення водяною теплою підлогою в приватному будинку і, оцінивши потенційні складності в роботі, вирішили звернутися до фахівців, довіртеся фахівцям компанії «Instalsis». Професійний підхід, величезний досвід і індивідуальний підхід до кожного клієнта є запорукою успіху і процвітання компанії «Instalsis».

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!