Задати питання

Монтаж опалення в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Опалення котеджу – це автономна система, яка дозволяю власнику регулювати температуру нагріву в кожному приміщенні, економно використовувати енергоносії, вибирати найкращі варіанти опалювальних приладів і джерел тепла.
ДОКЛАДНІШЕ

Ефективне, енергозберігаюче, довговічне опалення приватного будинку – бажання кожного власника. Перераховані складові дозволяють створити комфортні умови для проживання і раціонально використовувати енергоносії, не переплачуючи за їх споживання.
ДОКЛАДНІШЕ

Інсталсіс гарантує якість робіт: установка газового котла опалення буде виконана бездоганно і з дотриманням обумовлених термінів!
ДОКЛАДНІШЕ

Якщо Ви хочете експлуатувати свій твердопаливний котел довго і «без сюрпризів» – монтаж слід довіряти професіоналам, тобто нам!
ДОКЛАДНІШЕ

Виконуємо всі необхідні роботи: підбір відповідної моделі, монтаж електрокотла в Києві та Київській області, установка електрокотла в існуючу опалювальну систему.
ДОКЛАДНІШЕ

Потрібно встановити батареї – терміново, швидко і якісно? Бригада наших слюсарів-сантехніків до Ваших послуг!
ДОКЛАДНІШЕ

Монтажні роботи по установці конвекторів в підлогу, виконані нашими фахівцями, порадують Вас якістю і ціною!
ДОКЛАДНІШЕ

Потрібна професійна установка камінів з гарантією якості? Інсталсіс до Ваших послуг!
ДОКЛАДНІШЕ

Довірте монтаж сонячних колекторів нам! Ми знаємо про геліосистеми все!
ДОКЛАДНІШЕ

Теплові насоси всіх типів і моделей, монтаж теплового насоса і пусконалагоджувальні роботи – наш профіль, звертайтеся!
ДОКЛАДНІШЕ

Монтаж опалення та сучасні технології

Монтаж опалення, на перший погляд, не містить в собі складних технологічних операцій, але чим він краще виконаний, тим затишніше в будинку. Монтаж опалення приватного будинку в Києві, як і монтаж внутрішнього опалення в квартирі, має свої особливості, і ми, компанія Інсталсіс, знаємо про це, як ніхто інший, адже наша спеціалізація інженерні системи під ключ !

Складання грамотного проекту і монтаж системи опалення є найбільш важливою частиною облаштування будь-якого приміщення. При цьому кожен етап повинен бути продуманий до дрібниць, щоб потім ви не зіткнулися з такими прихованими проблемами, як:

 • невірно підібране обладнання;
 • встановлено недостатню кількість радіаторів;
 • невірно змонтовані труби;
 • використаний неякісний матеріал та ін.

Звернення в велику монтажну організацію виключить всі проблеми, пов'язані з підбором обладнання, матеріалів, установки системи. Це означає, що у вашому приміщенні буде затишно і дуже тепло, а оплата за обігрів буде невисокою.

У той же час кожен елемент системи обігріву окремо і всі елементи разом повинні:

 • мати найменшу масу і габарити, бути, по можливості, прихованими;
 • виключати вихід з ладу протягом 30-50 років;
 • забезпечувати можливість поагрегатного обслуговування / ремонту;
 • встановлюватися окремо, адже монтаж водопостачання і каналізації може бути проведений раніше, але з урахуванням можливості безперешкодного підключення до цих систем і опалювальних елементів;
 • бути максимально автоматизованими.

Чи означає це, що таке обладнання коштує дорого? - Ні в якому разі. Правильний підбір компонентів фахівцями Інсталсіс НЕ спустошить Ваш гаманець!

Наші чесні ціни на монтажні роботи по опаленню

Вид робіт Од. вим. Ціна, грн.
  1 Ціна установки радіатору опалення шт. 749
  2 Ціна установки внутрішньопідлогового конвектору (без автоматики) шт. 1199
  3 Прокладка труб Ø16-20 мм (PEX, металопластик, PPR) м. п. 29
  4 Прокладка труб Ø25-32 мм (PEX, металопластик, PPR) м. п. 39
  5 Прокладка труб Ø40-50 мм (PEX, металопластик, PPR) м. п. 59
  6 Прокладка труб Ø75-110 мм (PEX, металопластик, PPR) м. п. 99
  7 Ціна установки розподільчого колектору до 5 контурів шт. 899
  8 Ціна установки розподільчого колектору понад 5 контурів шт. 999

Монтаж опалення в будинку / квартирі в Києві

Що стосується схеми технічної реалізації автономної системи обігріву квартири, тут перевага віддається малим габаритам обладнання та високим коефіцієнтам тепловіддачі. Джерелом тепла служить газовий або електричний котел, а основними споживачами виступають радіатори, конвектори або тепла підлога. В реаліях приватного будинку відсутні будь-які обмеження на вид джерела тепла, а також на кількість і вид його споживачів. Застосування теплових насосів і геліосистем в комбінації з традиційними котлами дозволяє опалювати приватне житло практично безкоштовно, однак вимагає високої якості початкової установки.

Чи означає це, що таке обладнання коштує дорого? - Ні в якому разі. Правильний підбір компонентів фахівцями Інсталсіс НЕ спустошить Ваш гаманець!

Монтаж опалення: все починається з проекту

У питаннях обігріву наш порада така: створення або модернізація системи обігріву повинна починатися з проекту! Грамотно складений проект опалення дозволяє знизити гідравлічний опір і зменшити теплові втрати магістралей, знизити навантаження на елементи системи і підвищити термін її служби. Запитаєте, як його скласти?

Рекомендуємо звернутися в компанію Інсталсіс. Наші фахівці мають солідний практичний досвід реалізації високоефективних систем обігріву будь-якого типу та рівня складності. Ми виконуємо:

 • попередній і остаточні розрахунок тепловтрат об'єкта;
 • підбір повного комплекту необхідного обладнання (від котлів до фурнітури);
 • монтаж опалення приватного будинку (Київ) або котеджу;
 • монтаж внутрішнього опалення квартир, офісів, магазинів, ТРЦ;
 • проектування і монтаж систем опалення для промислових підприємств, установ і складів;
 • сервісне  обслуговування систем опалення  після установки;
 • модернізацію існуючих систем обігріву.

Монтаж опалення: обладнання для установки

Найпопулярнішим опаленням багатоповерхових будівель є централізована система. Часто трапляється так, що до неї підключитися дуже складно або практично неможливо, тому власник замислюється про монтаж опалення автономного типу.
Зараз виробники пропонують різні види обладнання. Пристрої відрізняються між собою конструкцією, принципом роботи, продуктивністю та іншими параметрами.

Найпоширеніше - газове обладнання - вимагає до себе особливої уваги. Устаткування підключає газопостачальна організація і її фахівці високого класу, які мають спеціальну освіту і дозвіл до подібного виду робіт. Перевага установки в тому, що ви забезпечите себе недорогим опаленням.

Твердопаливні котли для водяного опалення - ідеальне рішення для будь-якого приватного будинку, де тверде паливо є дешевим енергоресурсом: дров'яні відходи, пелети, торф'яні брикети тощо. Котли випускаються різних видів в залежності від того, чим ви будете опалювати свій будинок.

Дуже зручні  комбіновані котли . У тому випадку, якщо закінчиться запас твердого палива або ви їдете у відрядження, то можна перейти на інший вид енергоресурсів, наприклад, електричний.

Електричний котел для водяного опалення найдешевший і простий в монтажі. Але необхідно прорахувати всі витрати, які ви понесете в процесі експлуатації. Сьогодні, крім тенів, доступні більш сучасні моделі, які вважаються дуже економічними - електродні котли. Вони не займають багато місця і прекрасно підходять для приміщень невеликої площі.

Найдорожчим і складним в монтажі є тепловий насос, який після установки буде забезпечувати вас майже безкоштовною тепловою енергією все життя.

Корисно мати альтернативні джерела обігріву, які часто можуть виступати і основними.

Конвекторні пристрої  настінного і внутрішньопідлогового типів можуть бути встановлені в приміщеннях з низькими підвіконнями або французькими вікнами в підлогу.

Водяні і електричні підлоги дуже комфортні і популярні в наш час. Їх частіше встановлюють в приватних будинках і котеджах.

Екологічними є прилади геліосистем, які встановлюють в сонячних регіонах. З їх установкою в ваш дім прийде безкоштовне тепло і гаряча вода.

Якісний монтаж опалення в Києві це комплекс заходів від проекту до запуску системи в експлуатацію. Для всіх видів робіт потрібні фахівці з відмінними знаннями теорії і солідним практичним досвідом. Всіма ресурсами володіє наша компанія.
Інсталсіс - перевірені часом традиції якості і безліч задоволених клієнтів!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!