Задати питання

Монтаж теплового насоса повітря-вода в Києві

Опалення повітря-вода стала вкрай популярною і в Україні. Така система дозволяє домогтися максимальної енергоефективності при мінімальних витратах.

Тепловий насос повітря-вода: принцип роботи

Тепловий насос повітря-вода складається з 3 частин: компресора, випарника і конденсатора.

Принцип роботи наступний: вентилятор бере повітря з вулиці; відбувається теплообмін з випарником; в випарнику відбувається циркуляція холодоагенту; холодоагент взаємодіє з компресором; через великий тиск виділяється тепло і передається теплоносію, а рідина йде в конденсатор; цикл повторюється знову.

Переваги теплових насосів повітря-вода

  • можливість отримувати енергію з навколишнього середовища і перетворювати її в необхідні людині ресурси.
  • екологічно чиста енергетика, яка не шкодить навколишньому середовищу.
  • економічно вигідно. Якщо необхідний монтаж теплового насоса повітря вода ціна може залежати від безлічі факторів. Зокрема, від площі будинку, типу самої системи і інших моментів. Витрати на монтаж і впровадження системи окупаються.

Це практичне, економічно вигідне рішення для приватного будинку.

Інновації доступні кожному

Використання теплового насоса дозволяє забезпечувати ваш будинок теплом, гарячою водою і чистим повітрям. Це сучасне рішення, яке є в Україні вже сьогодні. Наші фахівці мають великий досвід роботи і всі необхідні знання. Довіряти такі роботи необхідно професіоналам.

Ми виконуємо грамотний монтаж теплового насоса повітря-вода в Києві і області. Досвідчені фахівці оперативно і якісно проведуть всі роботи по установці.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!