Задати питання

Монтаж водяної теплої підлоги в квартирі

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

 Тепла підлога в квартирі може використовуватись в будь-яких кліматичних умовах. При зниженні температури на вулиці вона забезпечить комфортні умови мікроклімату в приміщенні.

Використання водяної теплої підлоги в квартирі зумовлено рядом переваг, серед яких можна виділити наступні:

  • низькотемпературний обігрів не сушить повітря;
  • із-за того, що центральне опалення не дозволяє регулювати потужність тепла, то відмінним рішенням стане можливість відключення частини контурів від опалювальної системи.
  • значною перевагою з естетичної сторони стане укладка всієї системи опалення в підлогу, що забезпечить зберігання дизайну інтер'єру.

Монтаж водяної теплої підлоги важко віднести до самих дешевих способів опалення, однак її ціна доступна і економічно оправдана. Установка водяної підлоги в квартирі з центральним опаленням потребує завчасного узгодження з керуючою компанією. Це пов'язано з особливостями функціонування котельних.

Скориставшись послугами експертів в области установки водяної теплої підлоги в Києві, ви зекономите на витратних матеріалах і часових витратах. Роботи по монтажу підлоги мають свої особливості і потребують навичок виконання.

Монтаж теплої підлоги в квартирі: з чого складається ціна на послуги?

Вартість установки теплої водяної підлоги в квартирі: в Києві і області 149 грн / кв. м.

Монтаж теплої підлоги в квартирі: з чого складається ціна на послуги?

Ціна монтажу водяної теплої підлоги складається з наступних складових:

  • Вартість проекту – розрахунок необхідних матеріалів, визначення способу укладки труб з урахуванням особливостей приміщення. Ваша економія є в грамотному проектуванні, котре забезпечить ефективну роботу теплої підлоги в квартирі.
  • Витратні матеріали, насамперед труби і утеплювач. Компанії, які спеціалізуються на монтажі водяної теплої підлоги в Києві підберуть для Вас необхідні витратні матеріали по ціні нижче ринку за рахунок гуртової закупки.
  • Сам процес установки теплої підлоги в квартирі.

Як правило, поверхня підлоги в квартирі рівна і додаткові роботи на даному етапі не потребуються.

Особливості монтажу водяної теплої підлоги в квартирі.

Монтаж водяної теплої підлоги в Києві включає укладку утеплювача. Вибір матеріалу буде залежати від умов навколишнього середовища, виду основи (підлоги) і місця використання. Якщо ваша квартира знаходиться на першому поверсі, для більшої тепловіддачі в умовах близькості холодного підвалу, доцільніше використовувати пінополістерол. Для прокладки теплої підлоги використовують труби, котрі кріпляться до утеплювача. Прокладати кожний контур необхідно цільною трубою діаметром не більше 20 міліметрів і він не повинен перевищувати 80-100 метрів довжини. Укладку труб водяної теплої підлоги в квартирі в Києві слід робити на відстані 10 см від стін. Для верхніх поверхів багатоквартирного будинку можливе використання полістирольної системи плит без стяжки. В якості підлогового покриття рекомендується камінна або керамічна плитка, лінолеум або ламінат.

 Перш, ніж зважитися на установку теплої водяної підлоги в квартирі, зверніть увагу на наступні обмеження:

  • заборонено встановлювати габаритні меблі і стелити килими в приміщеннях з теплою підлогою;
  • конструктивні особливості теплої підлоги припускають її висоту не менш, ніж 10 сантиметрів, зпівставте ці параметри з висотою стелі в вашій квартирі;
  • зазделегіть виберіть підлогове покриття, яке підійде для системи теплої підлоги.

Якщо рішення про монтаж водяної теплої підлоги прийняте, чекаємо Вас в компанії «Instalsis» в Києві – наші спеціалісти якісно виконають роботи і потішать відмінним результатом – довговічністю і ефективністю Вашої теплої підлоги!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!