Задати питання

Монтаж теплового насоса в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Монтаж теплових насосів Київ і Київська область

Ні один будинок і об'єкт комерційної нерухомості не може нормально функціонувати без великої кількості тепла. Воно вартує власнику не мало, адже такі будівлі, як правило, мають велику площу. Звичайно, можливо здешевити опалення за рахунок зменшення тепловтрат. Більш того, це наполегливо рекомендується робити. Але значного результату від таких дій чекати не варто, адже для опалення великої площі в будь-якому випадку витрачається значна кількість кіловат. Внаслідок цього, багато власників будинків і бізнес-об'єктів віддають перевагу альтернативним опалювальним системам.

Вирішує дану проблему монтаж теплових насосів. Це сучасна дорога система, котра, правда, окупається за декілька років. З її допомогою можна опалювати навіть великі промислові об'єкти. Однак, є важливий момент: установка теплового насосу – важка процедура, яка потребує навичок і досвіду виконавця. Її потрібно доручати виключно досвідченим професіоналам.

Як виконується монтаж теплових насосів?

На сьогодні на ринку найбільшою популярністю користуються наступні варіанти таких опалювальних систем:

  • грунт-вода;
  • повітря-вода;
  • повітря-повітря;
  • вода-вода.

Перше слово вказує, звідки система бере тепло, друге – що з його допомогою нагрівається. Системи, котрі беруть тепло з повітря, нагадують по принципу роботи звичайний кондиціонер. Різниця полягає в тому, що вони працюють навпаки: всередині приміщення повітря нагрівається, зовні – охолоджується.

Для роботи «водяних» насосів потрібен будь-яка водойма поблизу. В такому випадку монтаж теплових насосів відбувається набагато складніше, так як потрібно прокласти комунікації, а також ізолювати їх.

Грунтовий насос найбільш важкий в монтажі. Причина – необхідність проводити буріння і інші земляні роботи. Для цього потрібно використовувати спеціальну техніку.

Перед тем, як розпочати процедуру монтажу, виконавець повинен ознайомитись з усіма особливостями теплогенератору, вивчити тонкощі його пусконалагодження і установки. Щоб дотримати ці умови, послуга "монтаж теплових насосів" включає в себе складання проекту.

Для чого потрібен проект? Теплові насоси – специфічна техніка, для ефективної роботи якої потрібно спрогнозувати багато факторів. Наприклад, насос повітря-повітря бере тепло з навколишнього середовища, однак в холодну пору на вулиці тепла суттєво менше, ніж літом. Отже, монтажникам потрібно точно розрахувати потрібну потужність і зовнішню теплообмінну площу.

Ціна установки теплового насоса

Вартість монтажу теплового насоса в Києві і області від 10000 грн.

Монтаж теплового насоса Київ і Київська область від «Інсталсіс»

До вибору монтажної компанії потрібно підходити не менш відповідально, ніж до вибору самої опалювальної системи. Лише при умові правильної установки тепловий насос буде ефективно працювати. Якщо ви ще не знаєте, кому довірити монтаж опалення, ми позбавимо вас від мук вибору. «Інсталсіс» – компанія, яка ось вже на протязі 12 років надає монтажні послуги самої високої якості в столиці і області. Довіривши задачу нам, ви зможете бути певними в кінцевому результату.

Ми забезпечуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування змонтованих систем. Крім того, наші спеціалісти надають цілодобову підтримку клієнтам. Всю свою роботу ми виконуємо в строк.

Якщо вам потрібна послуга монтажу теплового насосу в Києві і Київській області, залиште заявку на сайті. Наші спеціалісти незабаром зв'яжуться з вами, уточнять усі деталі і розпочнуть монтажні роботи. З задоволенням допоможемо забезпечити тепло і затишок в вашому будинку!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!