Задати питання

Монтаж каналізації в Києві

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Кваліфікований монтаж систем каналізації є основою основ для запуску в експлуатацію нерухомості любого типа. Монтаж каналізації в будинку, квартирі, цеху, торгівельно-разважальному центрі і т.д. має свої особливості, котрі визначають вартість монтажу каналізації. Ми, компанія Інсталсіс, маємо за плечима 12 років успішної роботи і знаємо про них, як ніхто інший.

Наші чесні розцінки на монтажні роботи по каналізації!!!
Вид робіт Од. вим. Ціна, грн.
  1 Підвід каналізації точка 399
  2 Прокладання труб внутрішньої каналізації Ø32-50 мм паг./ м 199
  3 Прокладка труб внутрішньої каналізації Ø110 мм паг./ м 249

Установка каналізації: що являється показником якості?

Матеріал сучасних каналізаційних систем — пластик. Гарантійний термін експлуатації - близько 50 років, мала вага, простота розмітки, порізки і монтажу, хімічна і корозійна стійкість при дуже малій вартості стали причиною повного витіснення з ринку металічних систем водовідведення. Але чи означає це, що від якості матеріалів, що використовуються, буде повністю залежати і якість каналізації?

Наша відповідь — ні. Адже багато буде залежати і від професіоналізму монтажних робіт.

Якісна каналізаційна система:

 • забезпечує абсолютно усі потреби будівлі, в якій вона установлена;
 • гарантовано не забивається;
 • не шумить і не гудить навіть при більшій швидкості водовідведення;
 • в ній відсутні незакріплені елементи, а значить — виключені протікання при роботі в стандартних режимах.

На перераховані показники якості зовсім не впливають матеріали, із яких виготовлені фітинги і труби. Всі ці критерії забезпечуються виключно фірмою, яка виконує проектування водопостачання і каналізації і монтаж даних комунікацій. Чому це важливо?

В умовах приватного будинку невиконання бодай би одного із вказаних пунктів призводить за собою або збиток для комфорту, або збиток для ремонту. Але і те, і інше, в кінцевому рахунку, виливається в додаткові фінансові і часові затрати на усунення наслідків, не кажучи вже про пов'язані з цим неприємні емоції.

В кафе, торгівельно-розважальних центрах або виробничих приміщеннях найбільшу небезпеку являють собою повне засмічення і протікання каналізаційних каналів. В обох випадках можливе псування дорогого устаткування. Репутаційні втрати додаються.

Автономне водопостачання і каналізація в приватному будинку

Важливість водовідведення в приватному будинку важко переоцінити, так же як і необхідність виконати в ньому якісний монтаж водопостачання. Даний тип нерухомості, як правило, є повністю автономним, тому після закінчення робіт Ви залишитесь з усіма прорахунками проектування і монтажу один на один. Не бажаєте, щоб це сталось? — Звертайтесь в Інсталсіс.

Дана послуга виконується компанією Інсталсіс «під ключ». «На виході» Ви отримуєте:

 • ідеально пропрацьовану схему постачання водою усіх, без виключення, споживачів (забезпечення резерву подачі води в систему опалення, «підживлення» пральної і посудомийної машин, кранів, санвузла, бойлера гарячого водопостачання, фільтру питної води, системи садового полива і т. д.);
 • систему водовідведення, яка відповідає усім вищезгаданим критеріям;
 • гарантію на виконані роботи.

Монтаж каналізації в Києві і Київській області від компанії Інсталсіс

Вартість монтажу каналізації, який виконує компанія Інсталсіс, не є високою, оскільки:

 • кожен проект розробляється нами індивідуально під Ваші потреби;
 • Ви самі вибираєте виробника труб, а їх метраж вже закладений в проекті (немає надлишків — немає переплат);
 • Ви самостійно вибираєте тип монтажу (відкритий або прихований), а ми його виконаємо;
 • монтаж систем каналізації виконується в найкоротші строки;
 • підтвердження сертифікатами кваліфікації співробітників Інсталсіс виключає неякісний монтаж і брак.

Якщо ви співпрацюєте з нами, Ви гарантовано зможете уникнути тих проблем, котрі очікують Вас в процесі роботи з дилетантами. Інсталсіс — це інженерні системи під ключ, у тому числі і високоякісний монтаж каналізації в будинку, магазині, на виробництві, а також сервісне обслуговування систем водопостачання і каналізації!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!