Задати питання

Чистка кондиціонера в Києві

Регулярне чищення кондиціонера: чим загрожує недотримання цього правила?

Кондиціонери - один з тих винаходів сучасного світу, без якого нам вже складно уявити своє життя комфортним. Але в порівнянні з іншою побутовою технікою кондиціонери вимагають до себе підвищеної уваги. Чистка кондиціонерів - обов'язкова умова того, що кондиціонер буде не тільки ефективно працювати, не тільки створювати для нас комфортні умови. Це - ще й гарантія того, що прилад не буде нам шкодити.

Так-так, не дивуйтеся. В процесі експлуатації спліт-системи на поверхні її випарника періодично утворюється конденсат. Зрозуміло, що у вологому місці швидко утворюються скупчення пилу і жиру. Це - прекрасне середовище для проживання усіляких паразитуючих мікроорганізмів: бактерій, кліщів і навіть грибів і цвілі.

Коли кондиціонер вимкнений, грибки і бактерії розкошують і активно розмножуються. Під час включення приладу вони дають про себе знати появою неприємного запаху. Цей запах - сама невинна з неприємностей. У цей час відбувається викид в повітряний простір приміщення суміші, отруйної для нашого здоров'я. Результат - алергічні реакції, загострення хронічних захворювань, млявість і головний біль, схильність до вірусних інфекцій.

Доведено, що в офісах, обладнаних сплит-системами, власники яких вважають, що регулярне чищення внутрішнього блоку кондиціонера не обов'язкова, співробітники більше схильні до простудних і алергічних захворювань, а на грип під час епідемії хворіють 99% з них.

Думаємо, що при установці кондиціонера майстри повідомляли Вам про необхідність і регулярного чищення пилового фільтра, і комплексного чищення всієї спліт-системи. Чистка фільтру в кондиціонері - нескладна процедура, з якою Ви можете впоратися самі. Проводити її потрібно раз в кілька місяців.

Комплексне ж  обслуговування кондиціонерів  і їх чистку, яке вимагає певних знань, навичок і наявності спеціальних інструментів, повинні проводити кваліфіковані фахівці. Проводитись воно повинно з періодичністю, яка залежить від марки і потужності пристрою, форми і типу фільтрів і інших чинників, але не рідше одного разу на рік.

Ще на періодичність чищення впливають також рівень вологості повітря, його забруднення, частота використання кондиціонера, висота його установки - чим вище, тим нижче концентрація пилу і шкідливих речовин в повітрі.

Чим загрожує нехтування цими правилами? Крім небезпек для здоров'я (одного цього чинника вже досить для того, щоб не забувати про своєчасність цієї процедури), забудькуватість або економність приведуть до таких  наслідків :

 • поява шумів при роботі приладу;
 • протікання внутрішнього блоку;
 • зниження ККД пристрою на 10-20% в рік;
 • надмірне споживання електроенергії;
 • висока ймовірність поломки приладу (в 95 випадках з 100 кондиціонери виходять з ладу через експлуатацію без своєчасної чистки).

Ціна чистки кондиціонерів в Києві і області

Вартість чистки кондиціонера по Києву і області становить 700 грн / шт.

Професійне чищення кондиціонерів від компанії Інсталсіс - бездоганна якість робіт

Професійне чищення кондиціонерів - одна з переліку послуг, що надаються клієнтам компанією Інсталсіс. Ця послуга включає в себе наступний комплекс заходів:

 • розбирання внутрішнього блоку кондиціонера, очищення його деталей, турбіни і теплообмінника апаратом високого тиску або парогенератором;
 • дезінфекція деталей внутрішнього блоку спеціальними засобами;
 • чистка дренажу кондиціонера і дренажного піддону, промивка їх бактерицидним засобом;
 • очищення зовнішнього блоку пристрою;
 • заправка кондиціонера  фреоном;
 • тестування роботи спеціалізованими приладами: контроль температурних показників, електроживлення, струму компресора, тиску фреону.

Якщо Вам потрібна професійна чистка кондиціонера домашнього або на виробництві, і Ви шукаєте, кому б довірити цей відповідальний захід - пропонуємо Вам свої послуги. Ми пишаємося бездоганністю своєї репутації і зробимо все, щоб Ваше обладнання надійно служило Вам максимально довго. Наша чистка кондиціонера Київ, Київська область - Ваш здоровий мікроклімат!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!