Задати питання

Ремонт газових котлів та колонок в Броварах

Наша фірма по ремонту газ котлів і колонок надає гідне обслуговування систем опалення всіх відомих виробників. Ми відновлюємо газові опалювальні котли з будь-якого стану з виїздом на будинок і в нашій майстерні. Після замовлення послуги ремонт газкотлов в Броварах, Ваше теплогенеруюче обладнання прослужить довгий час і виїзд по гарантії не знадобиться.

Ремонт двоконтурних газових котлів

В асортимент наших послуг входить ремонт двоконтурних газових котлів побутового та промислового типу. Звертайтеся до наших професіоналів, якщо опалювальний агрегат не включається, що не нагріває воду, не запускається, не працює від генератора, не гріє від батареї, не підтримує тиск. З цими типами несправностей відмінно впораються наші фахівці.

Види ремонту двоконтурних газових котлів:

 • відновлювальний;
 • поточний;
 • капітальний;
 • плановий.

Ремонт підлогових і настінних газових котлів

Ми здійснюємо якісний сервіс газових котлів в Броварах, як настінних, так і підлогових. Не всі власники опалювальних приладів можуть самостійно визначити причину виходу системи з ладу. Повернути пристрій в колишнє робоче стан може наш професійний газівник. Ремонт в Броварах виключить виникнення збоїв в роботі настінних і підлогових газових котлів та забезпечить Вашому будинку тепло і затишок. 

Ремонт конденсаційних котлів

Якщо була помічена не стабільна робота конденсаційного котла, не варто ремонтувати агрегат своїми руками. Краще негайно телефонуйте в нашу газову службу, де цілодобово працює диспетчерська. Кваліфіковані інженери сервісу готові виїхати до Вас в будь-який час дня і ночі, щоб максимально швидко і якісно провести ремонтні роботи будь-яких обсягів і складності.

Промивання теплообмінника газового котла

Однією з найбільш затребуваних послуг нашої компанії є промивка теплообмінника двоконтурного котла. Ознакою того, що котел потребує очищення, є утворення різних відкладень на внутрішній частині котлового блоку. В результаті цього значно знижується ККД і тепловіддача газового обладнання.

Щоб відновити продуктивність газового котла і уникнути його заміни, єдиним вірним рішенням стане очищення теплообмінника бустером. Наші фахівці використовують високотехнологічне обладнання та хімічні реагенти для промивки газових котлів від накипу. До того ж, чистка газових котлів в Броварах обійдеться набагато дешевше, ніж придбання нового агрегату.

Ремонт плати управління газового котла

Ремонтні бригади нашої сервісний служби проводять ремонт плат управління газових котлів таких фірм, як Vaillant, Ferroli, Beretta і інших виробників. Електронні плати підлягають ремонту після перенапруги, якщо ремонт, естестественно зносу або виробничого браку.
 Майстер приїде до замовника з повним набором діагностичної та паяльної апаратури і усуне несправність на місці. У разі складних поломок, заберемо пристрій в нашу майстерню. В умовах сервісу аналіз стану плати управління проводиться на спеціальному діагностичному стенді, за допомогою якого можливо виявлення навіть "плаваючих" дефектів. На відновлення плати зазвичай йде до 1-2 діб.

Як ми працюємо

 1. Обслуговування газових котлів в Броварах відбувається в кілька етапів:
 2. Прийом замовлення.
 3. Виїзд майстра на об'єкт.
 4. Діагностика обладнання і місця його установки.
 5. Визначення проблеми в роботі котла і оптимального варіанту її вирішення.
 6. Усунення несправності.
 7. Перевірка газового котла в Броварах і його робочих показників.
 8. Надання гарантії на 6 місяців.

Вартість робіт

Інженери нашого сервісу здійснюють якісне і недороге то газових котлів в Броварах, ціна якого вказана як орієнтовна. Щоб переконатися в доступності наших послуг, досить поглянути в наданий на сайті прайс-лист на ремонт газових котлів. Як правило, вартість усунення неполадок визначається після проведення діагностики. Ціна аварійного або профілактичного обслуговування опалювальних систем залежить від кількості виїздів фахівця, потужності і типу котельного апарату. Однак для визначення точної суми наш фахівець повинен відвідати об'єкт.

Переваги нашої компанії

Наша фірма по ремонту газ котлів є лідером в сфері обслуговування опалювальної техніки, а ввічливі і приємні в спілкуванні фахівці вважаються кращими у своїй сфері. Майстри мають сертифікати та дозволи для обслуговування газових котлів і колонок. Підтвердженням цьому є безліч позитивних відгуків наших вдячних клієнтів.

Ми використовуємо професійні інструменти і сучасне діагностичне обладнання для ремонту опалювальної техніки. До того ж майстер має в своєму розпорядженні комплект найнеобхідніших для ліквідації поломок запчастин. Тому ремонт газових колонок у Броварах може бути виконаний вже під час першого виїзду.

Щоб викликати майстра по газових колонок у Броварах, скористайтеся зворотним зв'язком на нашому сайті або зателефонуйте за вказаними номерами. Менеджери зателефонують Вам і проконсультують з приводу ремонту Вашої опалювальної техніки. Звертайтеся в нашу компанію, навіть якщо Вам здається, що газовий котел не підлягає ремонту. Ми завжди будемо раді Вам допомогти.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми самі Вам передзвонимо!