Задати питання

Інсталтрейд

Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!

Компанія «ІНСТАЛТРЕЙД» пишається бездоганною репутацією, яку змогла завоювати завдяки кропіткій праці і взаємовигідному співробітництву з нашими Клієнтами і постачальниками.

Цей інтернет магазин кліматичної техніки організований за принципом: «Якість - понад усе!». Саме висока якість пропонованих нами товарів, поряд з максимальною увагою до кожного покупця, зумовило сьогоднішнє лідерство компанії «ІНСТАЛТРЕЙД» на ринку реалізації кліматичної техніки.

Пакет прямих договорів з найбільшими виробниками обладнання для створення мікрокліматичних умов гарантує, що продаж кліматичної техніки в цьому магазині здійснюється тільки на умовах повної сертифікації всіх товарів.

Одним з напрямків його діяльності є кондиціювання та вентиляція. Ви можете купити кондиціонер (Київ, Шахтарська 9), звернувшись в офіс або замовивши його прямо на сайті.
Інсталтрейд спеціалізується на продажу опалювальних та інших нагрівальних систем. Наприклад, це один з небагатьох в Україні, хто зайнятий впровадженням такої прогресивної системи, як водяна тепла підлога.
Системи опалення займають чимале місце в асортименті. Ми співпрацюємо з найбільш авторитетними світовими виробниками подібних систем, тому купити радіатори (Київ, повірте, альтернативи нашим цінами запропонувати не зможе) в цьому інтернет-гіпермаркеті буде для Вас зручно і вигідно!

  (067) 223 33 23

Список партнерів