Задати питання

Аналіз води

На даний момент проблема забезпечення населення питною водою нормативної якості загострюється все більше через екологічну ситуацію в нашій країні, яку по праву вважають наближеною до кризової. Високий рівень забруднення джерел, низький рівень забезпечення населення водою привели до низької якості питної води, що є серйозною загрозою здоров’ю населення.

Споживач води намагається забезпечити свій будинок якісною питною водою, вдаючись до різних способів, наприклад, поставка дистильованої води, як свідчить реклама, високої якості, використання індивідуальних водоочисників, монтаж локальних водоочисних установок, створення власних джерел води, таких, як свердловини, колодязі. Прагнення споживача питної води вдатися до різних способів видобутку і очищення води, безумовно, виправдано. Але хіба можемо ми бути впевненими в якості поставленої бутильованої води і в джерелах її добування, в установленому терміні експлуатації картриджа водоочищувача, враховуючи забрудненість води до її очищення, в власноруч видобутої води, навіть артезіанської?

Фірма «Інсталсіс» готова надати Вам  послуги по забору води з Вашого питного джерела  для проведення подальшого аналізу.

Аналіз води забезпечує визначення рівня забруднення води, визначаючи підвид забруднення, будь то мінеральні речовини, такі як, наприклад, сіль, пісок, залізо або бактерії. Дані види забруднень визначаються за допомогою фізико-хімічного аналізу води. Також важливо пам’ятати, що проведення аналізу води необхідно проводити тільки в сертифікованих лабораторіях, в яких аналіз проводиться на сучасному обладнанні з набором спеціальних тест-реагентів.

При проведенні аналізу води визначається загальна якість зразка, надаються дані і консультації по підбору водоочисних споруд, при бажанні клієнта підписується договір на подальше сервісне обслуговування систем очищення води і фільтрів, які вже встановлені.

У будь-якому випадку, як сам забір води, в залежності від джерела, так і її аналіз проводяться в кожному конкретному випадку індивідуально. Своєчасна турбота про якість споживаної Вами води – це запорука здоров’я Вас і Вашої родини.

Поделиться ссылкой