Задати питання

Демонтаж систем вентиляції – вартість робіт і трудомісткість процесу

Демонтаж систем вентиляції – комплексний процес, не менш важливий і складний, ніж монтаж вентиляції. Його основна мета – збереження всіх комплектуючих в працездатному стані з метою подальшого використання. У Києві та регіоні на демонтаж систем вентиляції вартість робіт сильно відрізняється, до того ж ціни багато в чому залежать від обсягу робіт і віддаленості об’єкта. Проаналізуємо, чому це так.

Наскільки важливо проектування систем вентиляції та кондиціонування?

Проектування вентиляції і всі розрахунки важливі з цілого ряду факторів, серед яких:

 • достатня і рівномірна подача свіжого повітря по всьому об’єму приміщення (будь то торговий комплекс або цех заводу), недопущення виникнення зон затхлого повітря, підтримання комфортної температури;
 • видалення вуглекислого газу і запахів;
 • мінімізація витрат на комплектуючі (метраж повітропроводів, число з’єднань і відгалужень);
 • мінімізація гідравлічного опору повітропроводів і, отже, потужності і рівня шуму вентиляторів.

Крім того, мати план дуже важливо для того, щоб потім без проблем виконувати  обслуговування систем вентиляції та кондиціонування . План вентиляції дозволяє згодом здійснювати точкове (агрегатне) обслуговування і ремонт обладнання, часто прихованого за підвісними стелями. Розбирати стелю цілком при цьому не потрібно.

Нескладно припустити, що при наявності такої схеми монтаж систем вентиляції істотно спрощується і прискорюється, як і пуск системи в роботу. Але, безумовно, головною умовою успішної реалізації проекту є кваліфікація персоналу.

Монтажник систем вентиляції – професія, пов’язана з ризиком для життя. Більшість операцій виконуються на значній висоті, а пусконалагоджувальні операції ще й під напругою. І щоб уникнути зайвих проблем, обслуговування систем вентиляції варто довіряти тільки перевіреним компаніям, як Інсталсіс.

Демонтаж систем вентиляції: вартість робіт Київ

Демонтажні роботи потрібні у випадках:

 • переїзду з одного приміщення в інше;
 • капітального ремонту будівлі, включаючи повну або часткову заміну всіх елементів вентиляційної системи;
 • точкового ремонту вентиляційних каналів;
 • заміни / зміни конфігурації виробничих ліній.

Що стосується трудомісткості – тут складніше. Для чисто вентиляційних систем передбачений один обсяг операцій, а для систем вентиляції / кондиціонування – інший. Проте, обом притаманні такі етапи.

Етап 1  – відключення від живлення споживачів і органів автоматичного управління (для кондиціонерів також виконується відкачування фреону в зовнішній блок), що дозволяє уникнути випадкового ураження електрострумом надалі.

Етап два  – від’єднують повітроводи від вентиляторів і кондиціонерів, останні знімають. Так досягається захист від випадкового пошкодження техніки внаслідок падіння з висоти.

Заключним  етапом є поелементний демонтаж повітряних магістралей та елементів кріплення. Так забезпечується можливість подальшого їх використання на новому місці, і економляться Ваші кошти.

Якщо говорити про ціни – точна вартість буде відома тільки після огляду майстром об’єкта. В реаліях Києва ця послуга коштує в районі 500 грн., а роботи з демонтажу – від 1500 грн. в залежності від рівня складності і габаритів системи.

Якщо говорити про загальні рекомендації по демонтажу системи вентиляції, то вони такі:

 • демонтаж систем вентиляції – процес, який досить небезпечно починати без схеми і спеціальних навичок;
 • залучення фахівців-монтажників – це гарантоване збереження 95-99% всього обладнання від пошкоджень;
 • вартість робіт прийнятна, тому економити і робити все самостійно не варто.

Якщо Ви шукаєте професійну команду для демонтажу – телефонуйте в Інсталсіс . На демонтаж систем вентиляції вартість робіт у нас найнижча, а якість – найвище!

Поделиться ссылкой