Задати питання

Електрокотел для опалення – безглузда витрата грошей або вимушений захід?

Купити електрокотел в Україні для опалення – справа нескладна. Але електроенергія тільки дорожчає, а потужність котла обмежена потужністю мережі і за площею будинку він просто не зможете його обігріти в потрібно мірі. Про те, наскільки необхідний електричний котел опалення для будинку, поговоримо в цій статті.

Електричні котли опалення: ціна і енергоефективність

Енергоефективність – показник, про який розбиваються в пух і прах доводи продавців і «експертів» більшості магазинів. Стосовно до опалення цей параметр вимірюється в кількості тепла, що розсіюється будинком в одиницю часу.

Варто розуміти, що добре утеплений будинок обігріву практично не потребує. Для невеликого, але грамотно утепленого будинку (до 200 м 2 ) електричний котел ідеально підійде як в ролі основного, так і в ролі додаткового джерела тепла – не єдиного (наприклад, якщо вдень будівля опалюється за допомогою геліосистеми або печі-каміна).

Купити електрокотел для опалення: за і проти

Плюсів  покупки електрокотла багато. Основні з них  – це:

 • високий ККД (до 98%);
 • мала маса і габарити;
 • обігрів та гаряче водопостачання (для двоконтурних котлів);
 • немає необхідності в димоході;
 • простота монтажу і демонтажу;
 • високий рівень автоматизації;
 • високий ступінь механічної та електричної стійкості.

Наведені вище переваги електрокотлів трохи затьмарює відсутність запасу по електроживленню. Іншими словами, немає світла – немає тепла. І все ж, якщо відключення світла у Вашій місцевості рідкість – електросистему можна доповнити автономною електростанцією, що працює на бензині, природному газі або дизелі.

Електрокотел для опалення приватного будинку: ціна, відгуки або як не помилитися з вибором

Критеріїв вибору  котла може бути кілька:

 • виробник;
 • потужність;
 • число контурів;
 • ступінь захисту;
 • ціна, відгуки.

Незалежно від них, майте на увазі, що «ідеальний» котел – це щось середнє за всіма критеріями. І перед тим, як відправитися в магазин опалювальної техніки, складіть приблизний перелік бажаних функцій. Це звузить коло пошуку і не дозволить продавцям збити Вас з пантелику.

«Електрокотел для опалення будинку 220 В ціна» – напевно, найпопулярніший запит користувачів мережі Інтернет. Але в своєму виборі одиниці роблять ставку на надійність, багато – дивляться на якість виробу і на «знатність» бренду, ще більше – відштовхуються від вартості. Що ж на практиці?

На практиці купувати дорогий електрокотел на 30 років немає сенсу, адже асортимент їх множиться, продуктивність тільки зростає, а габарити і вартість падають. Середній ціновий діапазон серед іменитих європейських марок – саме те, що потрібно. Також зараз вітчизняні виробники випускають досить гідні за якістю котли, наприклад, Тенко, так що рекомендуємо звернути на них увагу.

Що ж стосується відгуків – їм також не слід сліпо довіряти. Складно уявити щось більш непостійне на просторах Інтернету. Їх пишуть як люди, які заробляють на цьому, так і не обов’язково грамотні користувачі, які зламали цілком працездатну систему по дурості. Уважно читайте негативні відгуки (можливо в них описані серйозні недоліки моделей), але відстежуйте все ж загальну картину, адже цілком можливо, що цей негатив – це замовні «кляузи» конкурентів.

Як Ви, напевно, переконалися, купити електричний котел в Україні для опалення – цілком просто і доступно, тим більше бувають ситуації, що без нього – ну вже ніяк не обійтися! У той же час, підбір і монтаж електрокотла слід довіряти виключно професіоналам. Електричний котел опалення для будинку в Києві і області від компанії Інталсіс – перевірені рішення за чесною ціною. Звертайтеся, допоможемо підібрати і встановити!

Поделиться ссылкой