Задати питання

Інфрачервона тепла підлога – ідеальне рішення для малогабаритної квартири, де кожен сантиметр на рахунку

Ходити босим по паркету або плитці приємно і безпечно, чого не скажеш при застуді від ходіння босоніж по холодній підлозі взимку. Але що робити, якщо водяна або звичайна електрична тепла підлога вимагає місця, якого в квартирі просто немає? Еврика! Тепла підлога плівкова вирішить цю проблему легко і витончено. І оскільки технологія відносно нова, ми просто не могли пройти повз, тому підготували дану статтю.

Ультратонка інфрачервона плівкова тепла підлога – мрії стають реальністю

Популярність інфрачервоного обігріву обумовлена ​​здатністю теплових променів практично безперешкодно проходити крізь будь-які перешкоди, затримуючись при цьому в приміщенні і нагріваючи всі його поверхні. На ділі – це тепло в кімнаті і при цьому жодної батареї / конвектора. Але чи все так добре, як кажуть продавці-консультанти?

Будь-якій системі обігріву потрібні:

  • місце під розміщення її елементів (певний обсяг в підлозі, стінах або стелі, місце під пульти управління і т. д.);
  • підготовчі операції (заливка стяжки, розмітка і закріплення напрямляючих, попереднє укладання і тестування і т. д.);
  • декоративне покриття (плитка, паркет, ламінат, декоративні панелі і т. д.).

І якщо кожен з цих етапів «з’їдає» хоч по 1 см висоти, корисний об’єм приміщень істотно скорочується (не кажучи вже про необхідність заміни або перестановки міжкімнатних дверей).

В реаліях плівкової теплої підлоги на підлозі робиться стяжка (мінімум при відносно рівних підлогах – 2 см). Товщина плівки – до 1 мм. Товщина клею під ламінат – до 1 см. На виході при товщині до 3,5 см отримуємо повністю працездатну систему обігріву (старе ДСП або дошки мають майже таку ж або і більшу товщину, а ще вони скриплять).

Що ж стосується механізмів управління, їх конструктивне виконання за розмірами і способом монтажу мало відрізняється від звичайного вимикача. І це добре, тому що ніщо не порушить композицію інтер’єру, при цьому весь необхідний функціонал буде забезпечений.

Інфрачервона плівка для теплої підлоги: ціни і специфіка укладання

Параметри представлених на сьогоднішній день в Україні плівок зведені в таблицю нижче.

   Параметр, одиниця виміру                значення
Ширина, мм 50, 80, 100
Довжина рулону, мм Залежить від виробника
Потужність, Вт / м 2
від 65
Вартість м 2 , грн. від 140

 

З даних таблиці випливає очевидний висновок –  така підлога є доступною для всіх категорій населення .

Що стосується специфіки укладання, монтувати інфрачервону теплу підлогу під плитку складніше, ніж під паркет або ламінат. У той же час, треба віддавати собі звіт, що будь-який з різновидів укладання – досить складний процес і краще довірити його професіоналам. Це заощадить час і забезпечить Вас гарантіями на виконані роботи.

Основні висновки і рекомендації зі статті такі:

  • в співвідношенні ціна / якість / займаний обсяг / складність монтажу тепла підлога на електриці явно перевершує ту, яка на воді;
  • тепла підлога плівкова – найбільш «худенький» різновид електричної підлоги, що робить його ідеальним рішенням для косметичного і капітального ремонту квартир з низькими стелями;
  • виконання всіх монтажних операцій варто довірити фахівцеві (в цьому випадку Ви знімаєте з себе відповідальність і не оплачуєте можливе псування устаткування).

Якщо Ви проживаєте в Києві або Київській області і зацікавлені в якісній інсталяції такого обладнання, сміливо звертайтеся в Інсталсіс! З нами багато Ваших питання вирішаться одним дзвінком, а ціни на послуги Вас приємно порадують, до того ж розрахунок і проектування електричної теплої підлоги ми виконаємо абсолютно безкоштовно.

Поделиться ссылкой