Задати питання

Кондиціонування котеджу

Компанія Інсталсіс надає повний спектр послуг як по монтажу, так і по сервісному обслуговуванню кондиціонерів і систем кондиціонування приватних будинків і котеджів.

Міське забруднене повітря мегаполісів не має прихильників серед жителів. Прагнення городян дихати чистим повітрям цілком логічно. Неприємно вдихати запах вихлопних газів автомобілів. Велика частина елітних заміських будинків облаштована системою кондиціонування.

Віконні кондиціонери вже не встановлюють в розвинених країнах, оскільки вони захаращують отвори, закривають кімнату від променів сонця, видають шум, не дозволяють прикрасити приміщення шторами. Іноді установки вішають на стіну. При досить низькій ціні, в порівнянні з спліт-системою, кондиціонер досить простий в монтажі.

При необхідності кондиціонувати групу приміщень використовується канальна спліт-система, розміщена на горищі або підвалі. Охолоджене повітря розподіляється по підвісним стельовим повітропроводам, що проходять крізь всі кімнати. Часто підвісну стелю споруджують лише в коридорі. Витяжні і припливні решітки розташовують над дверима охолоджуваних кімнат.

Спліт-системи не змінюють інтер’єр, повітряні решітки ледь помітні. Іноді такі системи влаштовують так, що повітря подається з вулиці. Однак такі системи не дозволяють індивідуалізувати регулювання температурного режиму в конкретних кімнатах.

Безшумні спліт-системи коштують дорожче. При установці такої техніки зберігається освітленість приміщення, оскільки розміщення можливе на будь-якому зручному місці. Для охолодження декількох кімнат застосовують дорогі мультиспліт-системи. При їх використанні зберігається архітектура будівель. Кути ящиків зовнішніх блоків старанно ховають.

Ринок систем кондиціонування котеджів класу люкс пропонує настінні спліт-системи і потужні канальні кондиціонери. Останнє досягнення технічного прогресу – центральні інтелектуальні системи кондиціонування повітря типу VRV, здатні забезпечити необхідну атмосферу одночасно в групі від п’яти до тридцяти приміщень, площа яких може складати до 1000 кв. м.

Такі інноваційні системи поєднують вентилювання і кондиціонування повітря. Їх головна відмінність – безліч модифікацій внутрішніх блоків. Всілякі форми – настінна, канальна, касетна, підстельова – дозволяють розміщувати їх в приміщеннях будь-якої конфігурації. Блоки, зовнішні і внутрішні, можуть бути віддаленими один від одного – до ста метрів, тому їх легко заховати. Економічність і довговічність систем робить їх все більш популярними. Термін експлуатації досягає чверті століття. Побутові спліт-системи служать не більше восьми років. Енергозберігаючі характеристики – вище усіляких очікувань. Зайве тепло розумна система переганяє в інші приміщення, скорочуючи споживання потужності.

Кондиціонування приватного будинку і котеджу: як правильно реалізувати?

Влаштування систем кондиціонування приватних будинків таке ж, як і установок кондиціонування квартир. Власники невеликих будиночків, як правило, облаштовують свої приміщення спліт-системами або спліт-системами, що включають блоки різноманітних типів. Великі будови оснащуються мультизональними системами.

Вибір моделі системи кондиціонування починається з визначення необхідної потужності кондиціонерів і виробника техніки. Другим кроком буде визначення місця установки зовнішніх і внутрішніх блоків обладнання. Основною умовою для вибору місця установки є те, що повітряні потоки з кондиціонера не повинні спрямовуватися на місця, де постійно знаходяться люди – ліжка, робочий або обідній столи, ігрова зона дитячої кімнати.

Виробники пропонують споживачам обладнання в різному ціновому діапазоні. Вартість обладнання залежить не тільки від популярності та репутації виробника, але також від складності збірки, якості матеріалів.

Універсальні виробники випускають кондиціонери як бюджетного, так і елітного класу:   

  • Елітні кондиціонери представлені всесвітньо відомими марками побутової техніки Panasonic, Mitsubishi Electric, Daikin. Регулярне сервісне обслуговування кондиціонерів, висока якість монтажу дозволяє використовувати обладнання понад дванадцять років.
  • McQuay, Fujitsu, Mitsubishi Heavy, деякі моделі Panasonic представляють системи кондиціонування середнього рівня. Вони не оснащені всіма додатковими функціями елітних кондиціонерів, зате їх висока надійність в створенні мікроклімату комфорту в житлі піднімає їх вгору по сходах рейтингу популярності.
  • Бюджетна лінійка кондиціонерів Lessar, Electra, Mitsubishi Heavy, доступна за вартістю, досить надійно і якісно охолоджує або нагріває простір кімнат.

Співробітники нашої компанії володіють необхідними навичками та досвідом, сертифіковані провідними виробниками систем кондиціонування і кліматичної техніки. Вони нададуть Вам необхідні послуги як по правильному підбору кондиціонеру, зроблять всі необхідні розрахунки і проектування кондиціонування, а також проведуть монтаж і післямонтажне сервісне обслуговування.

Поделиться ссылкой