Задати питання

Монтаж промислових вентиляційних систем

До монтажу промислової системи вентиляції висуваються окремі категоричні вимоги, які закріплені на законодавчому рівні в БНіП та ДСТУ. У будь-якому випадку, роботами по монтажу промислової системи вентиляції повинні займатися професійно навчені бригади фахівців.

Монтаж промислової системи вентиляції дозволяє забезпечити вентилювання повітря у великих приміщеннях, таких як спортзали, торгові комплекси, виробництва, цехи, місця з масовим перебуванням людей. Головна умова – висота стель більш 3 метрів, так як такий вид вентиляції має досить велику потужність, відсутність їдких хімічних викидів у повітря, що сприяє руйнуванню вентиляційних шахт, відповідність повітря робочому температурному режиму і наявність електромережі.

Вентиляційні модулі кріпляться до поверхні в основному за допомогою кронштейнів. До системи вентиляції під’єднують повітроводи витяжки та припливу (в разі монтажу припливно-витяжної системи вентилювання) відповідно до проекту системи вентиляції. Матеріал повітропроводів – найчастіше оцинкована сталь, так як промислове вентилювання, в більшості випадків, передбачає високу температуру повітряних потоків.

Якщо в приміщенні, в більшості своїй, мають місце гази, то для розведення системи повітропроводів краще вибрати металопластик, алюміній або вуглецеву сталь із спеціальним покриттям. Особливості вибору матеріалу повітропроводу закріплені в Будівельних Нормах і Правилах (БНіП). Труби повітропроводів необхідно прокладати прямою лінією, що забезпечить максимальну продуктивність і велику тягу повітропроводу.

Підключається система вентиляції до електричної мережі з напругою 220 Вт. Завдяки модернізації системи вентилювання, з’явилася можливість управління системою за допомогою дистанційного пульта, який здатний не тільки вмикати / вимикати систему вентилювання, а й регулювати її потужність.

Варто відзначити, що підключення системи вентилювання до електричної мережі повинно проводитися тільки фахівцем у сфері електрики, який володіє знаннями щодо захисту від ураження електричним струмом.

Після того, як монтаж вентиляції завершено необхідно провести випробування системи і переконатися, що роботи були проведені коректно з дотриманням всіх технологічних процесів, що призведе до діючої, ефективної і безперебійної роботи вентиляції. Особливо необхідно перевірити відсутність витоку в місцях стикування повітропроводів і наявність тяги.

Підсумувавши, слід зазначити, що робота з монтажу промислової системи вентиляції – достатньо відповідальний процес, що вимагає знань нормативних документів і правил монтажу. Наші фахівці професійно, якісно і у встановлені терміни здійснять монтажні роботи Вашої вентиляційної системи, а також обслуговування систем вентиляції, а Вам залишиться тільки насолоджуватися чистим, свіжим повітрям.

Поделиться ссылкой