Задати питання

Монтаж системи чілер-фанкойл

Якщо Ви зупинили свій вибір на системі кондиціонування чілер-фанкойл, Вам не обійтися без грамотного проекту і його якісної реалізації шляхом монтажу. Чому? Сама по собі система чілер влаштована досить складним чином – вона є мультизональною і забезпечує незалежну регуляцію температурного режиму одночасно в декількох приміщеннях. Також слід згадати про масштаби продуктивності – чілер здатний забезпечити кондиціонування площ промислових масштабів. Володіючи рядом переваг чілер на даний момент не знаходить собі рівних. Як уже згадувалося, крім здатності проводити обслуговування будівель великих площ, чілер здатний забезпечити індивідуальне регулювання температури в кожному окремо взятому приміщенні.

Принцип роботи системи чілер-фанкойл полягає в циркуляції води або етиленгліколю (в кондиціонерах іншого типу теплоносієм виступає фреон) між чілером (самою холодильною машиною) і фанкойлами.

Фірма «Інсталсіс» проводить монтаж вентиляції і будь-яких систем кондиціонування, в тому числі і систем чілер-фанкойл. Взяті на себе зобов’язання наші фахівці виконують на підставі проектної документації якісно і у встановлені терміни. У проектній документації повинні бути враховані особливості приміщення з урахуванням його цільового призначення, наявність теплопритоків і інші параметри системи.

Сам по собі монтаж системи чілер-фанкойл відрізняється від звичайних робіт по монтажу інших систем кондиціонування тим, що чілер має не фреонові магістралі, а потребує прокладання водяних трубопроводів.Складність монтажних робіт залежить від потужності чілера, довжини трубопровідної магістралі, потужності електромережі. Для монтажу чілеру потрібно окремо відведена площа приміщення, на якій розташується рама для монтажу чілера. Після монтажу чілеру, його віброізоляції, установки фанкойлів, прокладки трубопроводів і їх теплоізоляції, заповнення їх водою, проведення електропідключення, опресування системи на предмет герметичності, попереднього тестового запуску і остаточних налагоджувальних робіт обладнання вводиться в експлуатацію.

Проведення подібного роду робіт вимагає наявність високої кваліфікації і досвіду роботи  у фахівця. Оскільки устаткування є досить габаритним і дорогим, неправильний монтаж може спричинити за собою ряд незручностей у вигляді виклику додаткової бригади монтажників, демонтажу, при необхідності ремонту. Вищезазначені дії тягнуть до непередбаченої трати часу і значних фінансових витрат на ремонт чілерів і фанкойлів ..

Наші фахівці пройшли спеціальне навчання, набули практичного досвіду з проведення монтажних робіт систем чиллер-фанкойл, а також не раз проводили сервісне обслуговування чілерів  і  обслуговування фанкойлів. Все використовуване обладнання пройшло належну сертифікацію, а комплектуючі, задіяні при монтажі, відповідають заявленим нормативним стандартам і мають високу ступінь надійності.

Поделиться ссылкой