Задати питання

Обслуговування та ремонт бойлерів

Накопичувальний водонагрівач, або просто бойлер, забезпечує нагрів води для споживання в побутових цілях і є абсолютно незамінним атрибутом в будинках і квартирах з відсутністю центрального гарячого водопостачання.

Велика забрудненість практично всіх джерел води, від власноруч здобутих до міських, призводить до передчасного виходу з ладу обладнання для нагріву води. У проведенні ремонтних і сервісних робіт, ми пропонуємо Вам скористатися послугами наших кваліфікованих фахівців, що володіють успішним практичним досвідом, сполученим зі знанням будови накопичувальних водонагрівачів різних виробників.

Бойлер представляє собою досить складну споруда, що складається з термометра, розміщеного на зовнішньому корпусі, магнієвого анода, ТЕНа, трубки подачі холодної води, шару теплоізоляції, внутрішнього бака, трубки відбору гарячої води, регульованого термостата, індикатора-лампочки, декоративної кришки і кронштейнів кріплення до стіні. Кожна з перерахованих деталей має не тільки своє вагоме значення, але ще і має здатність (в зв’язку з терміном давності, або ж допустимими помилками в експлуатації), виходити з ладу.

Є необхідність відзначити, що особливої ​​уваги у вигляді періодичного обслуговування, вимагають трубчасті електронагрівачі (поширена абревіатура – ТЕН). Тени постійно вступають в прямий контакт з водою з метою отримання теплової енергії шляхом перетворення її з електричної. Практично кожне джерело води містить підвищений вміст солей, які у вигляді накипу налипають на ТЕНи, тим самим ускладнюючи їх роботу. Що, в свою чергу, значно зменшує тепловіддачу і супроводжується поломкою.

Як відбувається прочищення елементів системи бойлера? Спочатку водонагрівач повинен бути відключеним від електричної мережі, потім проводиться розбір електрочастини (демонтаж), злив води з баку, витяг нагрівального елементу, видалення накипу з ТЕНа і баку, проводиться зворотний збір.

Періодичність профілактичного обслуговування бойлера визначається індивідуально і залежить від ряду факторів (наприклад, частота експлуатації).

Обов’язковими маніпуляціями слід визнати чистку баку і складових елементів від накипу з метою виключення можливості появи корозії, яка виникає внаслідок контакту металевих предметів з водою і періодичну заміну магнієвого анода (що складається з магнієвого сплаву), що сприяє захисту стінок баку від корозії і зменшення накипу.

Фірма «Інсталсіс» задіє для проведення будь-якого роду робіт тільки професіоналів високого рівня. Звернувшись до нас за допомогою, ви зробите єдиний правильний вибір. Наші фахівці швидко, якісно, ​​в обумовлений термін проведуть як ремонтні, так і профілактичні роботи по вашому водонагрівачу, що дозволить Вам, забувши про термін експлуатації, довговічно забезпечувати свій будинок гарячою водою в будь-яку пору року.

Поделиться ссылкой