Задати питання

Обслуговування та ремонт котлів

Котельне обладнання здійснює подачу тепла в Ваше житло, забезпечує не тільки повноцінний обігрів приміщення, а й створює затишок і комфорт для Вас і Вашої родини. Робота всієї опалювальної системи заснована і зосереджена на опалювальному котлі, який являє собою пристрій для нагріву теплоносія (води, іншої незамерзаючої рідини, повітря), що забезпечує нагрів системи опалення (радіатори, труби, рушникосушки), нагрів гарячої води.

Сучасний ринок опалювального обладнання являє собою величезний вибір котлів: газові, електричні, твердопаливні, рідкопаливні котли. Котли, як і будь-який інший складний інженерний механізм, незалежно від їх різновиду, вимагають догляду при експлуатації, який дозволяє забезпечити повну тепловіддачу і безперебійність в роботі.

Фірма «Інсталсіс» має в своєму розпорядженні штат професіоналів, до переліку наших послуг входить як  установка твердопаливного котла ,  установка газового котла , електричного котла, так і сервісне планове обслуговування всієї опалювальної системи і котлів зокрема. Також ми проводимо ремонтні роботи, в тому числі і екстрені.

В основному, споживачі автономних опалювальних систем, сподіваючись на високу якість котла, не беруть до уваги такі фактори, як, наприклад, скачки в електриці або зниження тиску подачі газу. Останні тягнуть за собою не вироблення номінальної потужності пальника, або ж низьку якість нагріву теплоносія (наприклад, води), що призводить до утворення накипу, який негативно впливає на працездатність теплообмінника.

Фахівці нашої фірми, володіючи чималим досвідом роботи, проводять обслуговування і ремонт не тільки безпосередньо самих котлів, але, при необхідності, і ремонт, як частковий, так і капітальний, всієї опалювальної системи.

Якщо ж говорити конкретно про котли, при проведенні технічного обслуговування, з урахуванням особливості опалювальної системи і терміну її експлуатації,  проводиться чистка всіх складових елементів котла,  перевіряється робота автоматики , і, при необхідності, здійснюється відповідне регулювання автоматики котла і пальника . Також, проводиться вимір напруги електроживлення  та  перевірка електрозахисту, в твердопаливних котлах виконується огляд і чистка топки , здійснюється контроль стану форсунки,  налагодження роботи пальникапромивка теплообмінникаперевірка роботи циркуляційного насоса, регулюється тиск в розширювальному баку .

Ремонтні роботи проводяться в разі незадовільної роботи котла, яка тягне за собою неповну тепловіддачу, збої в роботі котла і неповноцінне функціонування всього обладнання в цілому. При проведенні ремонтних робіт проводиться ремонт окремих частин або ж, при необхідності, їх заміна. Ремонтні роботи також включають в себе пусконалагоджувальний процес з подальшим тестуванням всієї системи.

Вагомою перевагою сервісного обслуговування нашими фахівцями варто відзначити отримання клієнтом консультацій на питання, які найчастіше виникають при експлуатації обладнання.

У будь-якому випадку, кожному, хто піклується про свою сім’ю і про свій будинок, необхідно запобігати поломці котельного обладнання ще на етапі його функціонування, оскільки не виключена можливість залишити будинок без тепла і гарячої води в зимову пору, що тягне за собою масу незручностей і дискомфорту.

Поделиться ссылкой