Задати питання

Обслуговування теплих підлог

Самим прогресивним напрямком розвитку в опалювальних системах на даний момент визнана система опалення “тепла підлога”, яка досить давно була винайдена, але, тим не менш, не так широко використовувалася на практиці.

Як і будь-яка інша інженерна система,  теплі підлоги потребують сервісного обслуговування, і, при необхідності, проведення ремонтних робіт .

Ми пропонуємо Вашій увазі послуги наших сертифікованих фахівців, який проводять не тільки планові роботи по сервісному обслуговуванню, а й ремонтні, в тому числі, і екстрені. Наші фахівці здійснюють виїзд на об’єкт, проводять повну діагностику труб, нагрівального кабелю, терморегулятора і іншого супутнього обладнання, що дозволяє виявити можливі несправності.

Заміна деяких елементів системи або капітальний ремонт являє собою дуже трудомісткий процес, оскільки вимагає проведення повного або часткового демонтажу підлогового покриття. В електричних теплих підлогах, основною причиною несправності нагрівального кабелю є його пошкодження механічним шляхом, яке може бути викликане перетисканням, через нерівномірний розподіл ваги підлогових побутових приладів, меблів, випадкового просвердлення, або ж сама банальна причина – неякісний монтаж, проведений без дотримання всіх необхідних технічних норм. Для виявлення місця несправності і нерівномірного розподілу тепла не обов’язковим є розкриття всього підлогового покриття (що особливо неприємно при використанні в якості підлогового покриття кахлю),

У випадку з водяними теплими підлогами, процес ремонту залишає набагато значніші клопоти, на відміну від електричної теплої підлоги – це можливе протікання системи, що особливо несприятливо в разі можливості затоплення поверху знизу. Даний вид поломки найчастіше викликаний неякісним паянням / зварюванням труб.

Також причиною збою в роботі може стати  вихід з ладу терморегулятора . Терморегулятор забезпечує можливість власноручного регулювання температури, а збій індикації виключає таку можливість. В основному, поломка терморегулятора викликана відходженням контактів, і подальший ремонт полягає в підтяжці фіксуючих гвинтів.

Система теплих підлог забезпечує не тільки обігрів приміщення, а й відкриває широкий спектр дії для реалізації дизайнерських проектів, які не повинні бути зіпсовані в разі певних неполадок. Ми пропонуємо Вам технічні турботи про систему доставити нашим професіоналам і в повному обсязі, безперешкодно насолоджуватися затишком і комфортом від якісної роботи всієї системи.

Поделиться ссылкой