Задати питання

Проектування і монтаж промислових систем кондиціонування

Промислові системи кондиціювання користуються своєю популярністю не тільки на виробництвах, їх розміщення доцільно і виправдано в торгових, розважальних центрах, складах і інших приміщень великої площі, які потребують масштабної очищення повітря.

Функціональність, продуктивність і безперебійність роботи промислових систем кондиціонування, безумовно, залежить від грамотності складеного проекту і його реалізації шляхом професійного монтажу. Фахівці нашої компанії готові взяти на себе зобов’язання в складанні всієї проектної документації і зробити монтаж вентиляції і кондиціонування на Вашому промисловому об’єкті, на підставі складеного проекту, що забезпечить сприятливий повітряний простір в будівлі.

Монтаж системи кондиціонування в промислових приміщеннях відбувається з метою дотримання санітарних вимог (необхідність підтримувати задану температуру, вологість, забезпечувати подачу свіжого повітря в задушливе приміщення або виконувати витяжку забрудненого повітря).

При розробці проекту враховуються архітектурно-будівельні норми, експлуатаційні якості, надійність системи, економічна обгрунтованість. Проектування кондиціонування не обходиться без розрахунку термобалансу приміщення, з урахуванням всіх факторів, які можуть впливати на зміну стану середовища всередині приміщення. У складанні термічного балансу використовуються дані про приплив і втрати тепла в приміщенні.

Основні етапи проектування включають в себе:

  • технічне, економічне обґрунтування типу системи (визначається розмір технічної площі, проводиться розрахунок продуктивності);
  •  проводиться розробка робочого проекту (розрахунок повітрообміну, підбирається необхідне обладнання);
  •  складаються плани по розводці мереж;
  • виконуються аеродинамічні і гідравлічні розрахунки, визначається рівень шуму, складаються специфікації по обладнанню;
  • відбувається узгодження проекту з дозвільними інстанціями; при необхідності, вносяться корективи;
  • далі відбувається передача креслень проектної документації на об’єкт для здійснення безпосереднього монтажу.

Монтажні роботи промислових систем кондиціонування відрізняються своєю складністю виходячи з наступного:

  • необхідно суворе дотримання всіх технічних норм, закріплених на законодавчому рівні;
  • роботи по монтажу передбачають висотні роботи, які здійснюються тільки підготовленими людьми;
  • кліматичне обладнання має велику вагу і габарити;

Сам процес монтажу включає в себе установку обладнання, прокладку комунікацій, повітропроводів, процес підключення до мереж. Після перерахованого, проводяться пуско-налагоджувальні роботи і тестування системи.

Ми пропонуємо Вам послуги наших сертифікованих фахівців з проектування та монтажу промислових систем кондиціонування, які забезпечать Вам безперебійну роботу і уникнути таких стандартних помилок при некваліфікованому проектуванні і монтажі, як поява надмірного шуму, витоку повітря, протягів (внаслідок неправильного розподілу потоків повітряних мас), поломки обладнання системи.

Багаторічний досвід і дотримання технічних норм гарантують якість у виконанні наших робіт.

Поделиться ссылкой