Задати питання

Промислові системи фільтрації

Чим відрізняються промислові системи фільтрації та очищення води від побутових?

В першу чергу, промислові перевершують побутові за масштабами продуктивності, кількості використовуваних технологій, та й за розміром в цілому. Побутові системи фільтрації очищають воду в основному для пиття, а промислові, в більшості своїй, для технічного або вторинного використання води в приміщеннях як приватної, так і комунальної і державної власності.

Сучасні технології промислових систем фільтрації дозволяють проводити очистку промислових і поверхневих стічних вод, забруднених нафтопродуктами і іншими речовинами, дозволяють досягти певних успіхів у вирішенні питань повторного використання очищених стічних вод та запобігання забрудненню стічними водами. При очищенні стічних вод використовуються механічні, фізико-хімічні, біологічні та біохімічні методи: відстоювання, коагуляція, флотація, фільтрування через зернисті матеріали мінерального походження, очищення активним мулом та ін. Серед них найбільш перспективним є фільтрування.

Фахівці фірми «Інсталсіс» охоплюють широкої спектр діяльності, в яку, зокрема, входять і промислові системи фільтрації ( проектування системи фільтрації та очищення води, їх монтаж, а також сервісне обслуговування систем очищення води ). Ми гарантуємо якість виконання наших робіт і несемо персональну відповідальність за наші реалізовані проекти.

Монтаж промислових систем фільтрації

Монтаж промислових систем фільтрації є невід’ємною частиною водопостачання промислових, державних, комунальних або приватних споруд. Навіть в якості міської води (централізована система водопостачання) ми не можемо бути впевненими, так як вона, найчастіше, містить домішки як механічних забруднень, так і частки металів, солей алюмінію, хлору. Такий первинний вигляд невідфільтрованої води несе в собі загрозу не тільки здоров’ю, але і обладнанню системи водопостачання.

Промислові фільтраційні системи, в основному, являють собою цілі взаємопов’язані між собою комплекси спеціального обладнання, що виконують очищення води на всіх етапах.

Мабуть, одним з найбільш дієвих методів фільтрації, на даний момент визнана фільтрація методом зворотного осмосу, яка забезпечує максимальну очистку води. Ринок фільтраційного обладнання пропонує широкий вибір установок промислових систем фільтрації різних потужностей, здатних виробляти в добу фільтрування води промислових масштабів. Ми пропонуємо Вам допомогу у виборі відповідного фільтраційного обладнання з його подальшим монтажем, і, за Вашим бажанням, надалі сервісним обслуговуванням. Правильно підібрана промислова система фільтрації забезпечить подачу очищеної води в промислових обсягах в будь-яке приміщення від виробництва до житлового фонду.

Поделиться ссылкой