Задати питання

Ремонт і обслуговування центральних кондиціонерів

Центральні кондиціонери – це, свого роду, промислові агрегати, здатні проводити очистку та охолодження повітря в приміщеннях великих площ – підприємств, цехів, адміністративних будівель. Вони відрізняються здатністю обслуговувати як одне велике приміщення, так і кілька взаємопов’язаних. Центральні кондиціонери являють собою з’єднання уніфікованих типових секцій (тривимірних модулів), які забезпечують регулювання, очищення і зволоження, сушіння, охолодження і підігрів повітря в промислових масштабах. Даний вид кондиціонерів не автономний. Його робота залежить від наявності зовнішнього джерела холоду.

Сама по собі система являє складну конструкцію, робота якої залежить від грамотно складеного проекту і правильно проведеного монтажу.

Фахівці нашої компанії виконують весь спектр робіт від проектування до сервісного обслуговування систем центральних кондиціонерів. Сервісне обслуговування являє собою як разове, так і на постійній (договірній) основі обслуговування системи, яке включає в себе планові виїзди на об’єкт, тестування роботи обладнання, проведення очистки систем від пилу, що накопичився, бруду, жирових відкладень, дезінфекції системи з метою підвищення захисного бар’єру від бактерій і вірусів. Якщо обладнання вийшло з ладу, Вам не обійтися без ремонтних робіт. Наші фахівці з’ясовують причину поломки обладнання, при необхідності здійснюють доставку необхідних деталей і матеріалів, проводять ремонтні роботи або ж роботи по заміні тих чи інших елементів.

Звичайно ж, ремонтні роботи – це вкрай неприйнятний варіант, так як при проведенні останніх задіюються додаткові ресурси, в тому числі і фінансові, а також припиняється робота кондиціонування приміщення, що тягне за собою масу незручностей.

Ми настійно рекомендуємо Вам, з метою профілактики, проводити періодичне профілактичне  обслуговування кондиціонерів , оскільки вони є високотехнологічним устаткуванням. Наші фахівці здатні попередити можливість виникнення неполадок, які тягнуть за собою порушення функціональності, або ж зовсім поломку обладнання. Головне пам’ятати, попередити – значно простіше, ніж усунути.

Поделиться ссылкой