Задати питання

Терморегулятор для теплої підлоги

Купити терморегулятор для теплої підлоги в Україні рекомендують всім, хто облаштовує своє житло підлогою з підігрівом, проте не всі знають, які саме важливі функції він виконує в системі підігріву підлоги. Ця стаття присвячена тому, чому терморегулятор для теплої підлоги купити однозначно варто, незважаючи на вартість даного приладу.

Термостат для теплої підлоги: функціональне призначення

В цілому, управління температурою може бути організовано ручним або автоматизованим чином. Перший спосіб вже не застосовується внаслідок того, що він вже застарів. Спосіб №2 куди більш прогресивний, тому саме його ми будемо розглядати в цьому матеріалі нижче.

Основне призначення автоматизованого терморегулятора слід вже з його назви –  підтримка постійної температури в будь-якому приміщенні . На практиці це:

  • оперативне реагування на різкі перепади температури навколишнього середовища і підтримання заданого температурного режиму в приміщенні;
  • адаптивність в питанні компенсації тепловтрат;
  • гарантована мінімізація витрат енергоресурсів при будь-якому джерелі тепла і будь-якої конфігурації системи обігріву.

Простіше кажучи,  терморегулятор позбавляє Вас від необхідності постійно «підкручувати» ручку регулятора  в надії, що повітря в приміщенні отримає найбільш комфортну температуру. Пристрій зробить все за Вас в кращому вигляді.

Терморегулятор для водяної теплої підлоги

Регулювання тепла в гідравлічних системах ускладнюється самою їх природою, адже найбільш чутливими є електронні датчики, а самими неточними – гідравлічні вентилі. І зазначений терморегулятор вирішує дану проблему найкращим чином:

  • запобігає загрозі короткого замикання між електричною та електромеханічною частинами системи;
  • обробляє сигнали від електричних датчиків температури;
  • формує керуючий імпульс для приводу регулятора;
  • змінює тиск і швидкість переміщення теплоносія по всій системі, змінюючи тим самим тепловий потік і температуру приміщення.

У зв’язку з цим, на терморегулятор для теплої підлоги ціна є порівняно високою (у порівнянні з електричними аналогами), але і величина економії при цьому аналогічна. Чому так відбувається?

Кожен кіловат теплової потужності повинен бути вироблений джерелом тепла (котлом), а для цього має бути спалено певну кількість рідкого, твердого або газоподібного палива. І якщо споживання тепла не мінімальне в кожен момент часу – виникає перегрів (перевитрата палива для обігріву), що небажано, адже за все платите Ви.

Терморегулятор вирішує дану проблему кожну мить, в зв’язку з чим  наші рекомендації  щодо цього обладнання такі:

  • придбати такий прилад однозначно варто, незважаючи на фінансову сторону питання;
  • встановивши терморегулятор для теплої підлоги Ви зможете відчутно скоротити свої витрати на опалення в перший і наступні роки;
  • замовляючи проект і установку теплої підлоги, фахівці Інсталсіс однозначно запропонують Вам придбати в комплекті цей прилад за дуже вигідною ціною, таким чином Ви отримаєте надійне рішення при мінімумі витрат.

Залишилися питання? Телефонуйте нам! Інсталсіс відповість на них максимально повно і вичерпно!

Поделиться ссылкой