Задати питання

Як правильно підібрати радіатор опалення?

Наявність якісної системи опалення – запорука комфортного і затишного перебування, будь то в квартирі або офісі. А як же створити цю теплу атмосферу? На сьогоднішній день ринок надає величезний вибір опалювальних систем. Вибрати якісний радіатор не так вже просто, потрібно знати особливості приміщення, зробити правильне проектування, та й взагалі ознайомиться з усіма його характеристиками. Тому ми допоможемо Вам вибрати тільки якісний і надійний радіатор, який буде відповідати всім вимогам.

Вибираємо радіатор по характеристикам

Радіатор призначений для циркуляції гарячої води, згодом віддаючи накопичену теплу енергію в атмосферу приміщення. Для того, щоб купити радіатор за призначенням, потрібно мати уявлення про специфіку виробництва і їх класифікацію.

Радіатори опалення умовно бувають чотирьох видів:

  • чавунні,
  • алюмінієві,
  • сталеві,
  • біметалічний.

Кожен з них володіє унікальними властивостями.

Чавунний радіатор призначений для опалення громадських та промислових приміщень. Чавун – досить міцний і довговічний матеріал. Має відмінну тепловіддачу, стійкий до різкої зміни температур. Виробники потурбувалися і про житлові приміщення, тим самим випускають лінійку стильних і сучасних радіаторів. Можна виділити бренд TERMO, який випускає класичні чавунні батареї. Також популярні бренди RODA та VIADRUS, які створюють високоякісні і міцні радіатори, які діляться на секції.

Алюмінієві радіатори – одні з популярних батарей нашого часу. Що може бути краще, ніж проста конструкція з легкого металу, яка має прекрасний дизайн і відмінну тепловіддачу? Матеріал дуже легкий і зручний в експлуатації. Алюмінієвий радіатор можна поділити на три типи:

  • збірно-секційний,
  • литий цільно-секційний,
  • комбінований.

Виробники батарей з алюмінію завжди намагаються досягти максимальної конвекції і високого випромінювання тепла. «Fondital Granda Aleternum» – компанія, яка може похвалитися прогресивним проривом в області опалювальних систем. Радіатор відповідає всім нормам європейської якості «EN 442». Технологія виробництва полягає в якісному використанні матеріалів під великим тиском.

Сталевий радіатор являє собою панель у вигляді прямокутника, яка в свою чергу складається з двох аркушів, пов’язаних між собою. Найчастіше такий тип використовую для офісних або громадських приміщень. Для створення радіатора використовують низьковуглецеву сталь. Можна сказати, що сталеві батареї «прийшли» на зміну чавунним. Популярні марки Purmo, Kermi, Korado і ін.

На якому варіанті зупинитися?

При виборі потрібно мати чітке уявлення, яку функцію повинен буде виконувати радіатор. Щоб створити теплу атмосферу для Вашого будинку, зупиніть свій вибір на алюмінієвих або чавунних моделях. Для установки на промислові об’єкти рекомендовано використовувати чавунні або сталеві радіатори.

Заміна радіатора в «домашніх умовах»

Установка радіаторів опалення повинна виконуватися в теплу погоду, коли немає опалення. Але якщо Вам «пощастило» і потрібно провести демонтаж старого радіатора і монтаж нового в розпал опалювального сезону, тоді будьте обережні. Переконайтеся, що крани з гарячою водою повністю перекриті, потім тільки починайте роботи по демонтажу. Якщо ви не впевнені в своїх силах, тоді зверніться до нас, ми вже точно в цьому – «специ» і будемо раді допомогти за помірну винагороду.

Поделиться ссылкой