Ціль нашої компанії - надання послуг з монтажу, проектування та сервісного обслуговування опалювального та кліматичного обладнання на самому високому рівні за чесними розцінками!
Багато власників житла, комерційних підприємств і офісів, все частіше замовляють послугу монтаж водяної теплої підлоги або електричного підігріву, тобто прагнення сховати опалювальні прилади під підлогове покриття починає поступово витісняти традиційні «видимі» обігрівальні прилади з інтер'єрів наших співвітчизників. Однак такі системи складні, тому монтажні роботи припускають попереднє проектування теплої підлоги. Ідеально, коли і проект теплої підлоги, і його подальший монтаж здійснюють фахівці однієї організації-підрядника, тобто роблять теплу підлогу під ключ.
Яку теплу підлогу вибрати? Типи опалювальних систем, їх особливості
Кожна змонтована система опалення підлогою має свої параметри та експлуатаційні характеристики. Але основна відмінність полягає в типі вмонтованого в підлогу теплообмінника. За цією ознакою теплі підлоги поділяють на водяні і електричні.
Водяні контури в підлозі гріють за рахунок теплоносія, який циркулює в трубах, і нагрівається котлом. Такий тип опалення в більшості випадків є основним, повністю беручи на себе компенсацію тепловтрат в приміщенні. Для функціонування водяної підлогової системи передбачається монтаж додаткового обладнання, що розподіляє теплоносій по окремим контурам (зазвичай їх кілька) і підтримує температуру в необхідних межах (допускається не вище 45˚С).
Переваги водяних систем такі:
- здатні повністю покрити потребу в кВт;
- єдиний раціональний спосіб теплообміну при опаленні тепловими насосами;
- можливість точної терморегуляції в приміщенні;
- рівномірний розподіл тепла;
- відсутність додаткових опалювальних приладів (розширення дизайнерських можливостей);
- тепле підлогове покриття (додатковий комфорт).
Недоліки такі:
- великі початкові вкладення коштів;
- досить складний теплотехнічний розрахунок і проектування водяної теплої підлоги ;
- трудомісткий і непростий процес монтажу;
- необхідність піднімати рівень підлоги (мінімум 9 см).
Електричний підігрів підлоги відбувається за рахунок кабелів (матів) або плівок, що перетворюють електрострум в тепло. Кабелі зазвичай монтують під кахель, заливаючи тонкою стяжкою (до 1,5 см), плівкові нагрівальні елементи укладають сухим способом безпосередньо під ламінат або паркетну дошку.
Плюси електропідігріву наступні:
- низька вартість комплектуючих і монтажу;
- незалежність від інших опалювальних систем;
- можливість автоматичного регулювання режиму роботи протягом дня і тижня;
- вибірковий підігрів локальних ділянок підлоги.
Мінуси такі:
- висока вартість електрики;
- не є основним джерелом обігріву приміщення.
Помітно, що для кожного виду теплих підлог є своя сфера раціонального застосування. Якщо електрична система покликана підігріти підлогову поверхню до комфортної температури, лише злегка вплинувши на загальний мікроклімат, то водяний контур - повноцінний опалювальний прилад, вмонтований в товщу основи підлоги. З цього виходять, думаючи про те, як розрахувати теплу підлогу, вірніше її необхідну теплову потужність.
Розрахунок потужності в підлогової системи обігріву, підбір необхідних комплектуючих, визначення оптимального способу монтажу і підключення - далеко не всі завдання, які вирішуються проектантами. Грамотно виготовлений проект - запорука довговічності системи обігріву підлоги і її ефективної роботи.
Довірте проектування теплої підлоги професіоналам Інсталсіс
Потрібен продуманий і прорахований проект теплої підлоги? Фахівці проектного відділу компанії Інсталсіс завжди раді Вам допомогти. Виготовлення документа дорого не обійдеться, але Вам гарантований професійно виготовлений проект теплої підлоги. У Києві та Київській області ми в цьому кращі! Переконайтеся і Ви, звертайтеся, домовимося!