Потрібно відразу сказати, що встановити кондиціонер можна в будь-який час року, тільки з невеликим застереженням: для кожного сезону є свої «за» і «проти». Наприклад, взимку ціни мінімально знижені, але і монтаж в деяких випадках здійснити складніше, наприклад, при різко негативних температурах. Не завжди можна запустити систему на тест-перевірку, а якщо кондиціонер не має «зимового комплекту», то це взагалі неможливо. Але запуск можна здійснити і після того, як спадуть морози. Монтаж в зимовий час повністю залежить від:
- професіоналізму команди;
- багатого досвіду і вузької спеціалізації монтажників.
Установка кондиціонерів (Київ): сезонні переваги
Попит на установку кліматичної техніки зростає з кінця квітня – до початку липня. Тому і ціни з цього моменту починають підніматися. Якщо ви не хочете потрапити в «гарячий сезон» літа, то потрібно замовлення на установку робити до цього часу. Інакше ціни можуть бути трохи вище звичайних. Адже кожен виробник прагне зріст попиту використовувати для себе максимально вигідно, та й графік роботи монтажників в літній період напружений і максимально завантажений. Рідко хто з замовників готовий переплачувати за установку позачергово.
Потрібно відзначити, що в спеку і склади кліматичної техніки порожніють, тому підібрати відповідний прилад часом стає трохи важко. Знайти якісь знижки на обладнання та монтаж навряд чи можливо.
Восени і взимку ажіотаж спадає, тому прилад можна купити за прийнятними цінами, а установку знайти зі знижками. Бригади в цей час не такі завантажені, тому монтаж можна здійснити в зручний для вас час, не поспішаючи і якісно.
Встановити кондиціонер взимку: особливості
Якщо ви вирішили замовити монтаж в зимовий період, то потрібно знати деякі особливості установки кондиціонерів (Київ) в холодну пору. Всі роботи проводять так само як влітку, але є деякі нюанси. При низьких температурах запуск зробити не можна, так як прилад може вийти з ладу. За рекомендаціями фахівців тест-запуск можна здійснити і пізніше, в теплу пору.
Це пояснюється тим, що при температурі на вулиці нижче 0 ° С дуже складно провести вакуумування. Є велика ймовірність, що утворюється конденсат, який буде осідати в контурі. Згодом взаємодія з холодоагентами і мастилами, призведе до утворення деяких речовин, які негативно позначаться на роботі системи і приведуть до її зношування.
До того ж перевірка на герметичність повинна здійснюватися, коли температура приміщення і вулиці приблизно однакова, тому краще це зробити в теплу пору року. До того ж мастила загусають при низьких температурах і втрачають свої властивості, тому, якщо кондиціонер не призначений для роботи в зимовий час, то його взагалі не варто включати.
Вирішивши встановити кондиціонер взимку, краще зробити тільки монтаж, а заправку холодоагентом і вакуумізацію – навесні або влітку. Тому ідеальний варіант для монтажу це все ж весняно-літній період.
Як бачимо, в установці системи влітку, як і взимку, є свої позитивні і негативні моменти, тому потрібно все зважити, перш ніж приступити до основних робіт.
Поделиться ссылкой